SOUTĚŽ: Vyhrajte výlet s hokejovou reprezentací na Karjala Cup! | iSport.cz
25. října 2012 • 19:32

SOUTĚŽ: Vyhrajte výlet s hokejovou reprezentací na Karjala Cup!

Autor: bke , iSport.cz
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

EXKLUZIVNĚ | Chcete si užít hokejový výlet snů? Portál iSport.cz ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pro vás připravil unikátní soutěž. Dva výherci poletí s českým hokejovým týmem na Karjala Cup (8. - 10. listopadu), kde pro ně bude připravené ubytování a samozřejmě i návštěva zápasů.Pokud chcete být alespoň na jeden víkend součástí týmu, stačí zkusit štěstí a odpovědět SMS zprávou na jednoduchou otázku:
 
Kolikrát se stal Jaromír Jágr mistrem světa?
a) jednou
b) dvakrát
c) třikrát

Správnou odpověď posílejte pomocí SMS od 25.10.2012 20:00 do 29.10.2012 16:00 hod. na číslo 907 99 10 ve tvaru:

CUP mezera ODPOVĚĎ mezera JMÉNO A PŘÍJMENÍ
Např.: CUP B Jana Novakova

Vyhrávají 2 výherci!

Oficiální partneři české hokejové reprezentaceOficiální partneři české hokejové reprezentaceFoto spo

Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje Ringier Axel Springer CZ a.s. Infolinka: 245 001 115, po-pá 9-16 hod. Více na www.isport.cz/souteze, www.platmobilem.cz

"Taťka Nedvěd se staral o unaveného Aleše Hemského
"Taťka Nedvěd se staral o unaveného Aleše Hemského

Pravidla soutěže

Vyhrávají 2 výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 200. a 400. SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď.

V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení obou 2 výherních pořadí (tj. méně než 400 SMS se správnou odpovědí), vyhrávají soutěžící, jejichž SMS obsahuje správnou odpověď, které zároveň dosáhli výherních pořadí výše uvedených. Zbývající výhry, u kterých není s ohledem na počet SMS se správnou odpovědí možné určit výše uvedené výherní pořadí, vyhrávají soutěžící, jejichž SMS obsahuje správnou odpověď a byly doručeny jako poslední v sestupné řadě, mimo těch soutěžících, kteří již dosáhli výherního pořadí. Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději v 2. následujícím čísle příslušného periodika, v němž byla předmětná soutěž uveřejněna.

Výherci budou kontaktováni organizátorem soutěže nejpozději do 4 pracovních dnů od ukončení soutěže, tj. do 2.11.2012. Výhra bude předána výherci na základě telefonické domluvy, způsobem určeným společností Ringier Axel Springer CZ a.s. Společnost Ringier Axel Springer CZ a.s. učiní za dost povinnosti kontaktovat výherce, pokud ho ve shora uvedeném období alespoň 3x kontaktuje na telefonním čísle, z něhož byla zaslána výherní SMS. V případě, že se výherce nepodaří ve shora uvedeném období kontaktovat, propadá výhra společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s. a ta má právo určit jako výherní SMS tu nejblíže následující SMS zprávu výhernímu pořadí v rámci daného hracího dne, která splnila veškerá pravidla soutěže.

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností Ringier Axel Springer CZ a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou odpověď. O správnosti, resp. nesprávnosti odpovědí, které byly doručeny SMS zprávou, budou účastnící soutěže informováni zpětnou SMS zprávou. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla, ze kterého lze do dané soutěže zaslat maximálně 20 SMS, zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbylých výherních pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly se bude postupovat shora uvedeným způsobem.
V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel, či z jednoho telefonního čísla překročí limit 20 SMS či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Organizátorem soutěže je společnost Ringier Axel Springer CZ a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v deníku Sport, Nedělním Sportu a na serveru www.isport.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost Ringier Axel Springer CZ a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s. a jejich rodinní příslušníci.

Témata:  sport, soutěž, Karjala, hokej
 


Články odjinud


Články odjinud