Profesor Kolář o Jágrovi: Snad ho budu vozit ještě dlouho | iSport.cz
30. prosince 2015 • 17:03

Profesor Kolář o Jágrovi: Snad ho budu vozit ještě dlouho

Autor: zej
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Zachránce. Ten, na něhož se obracejí nejen sportovci a doufají, že svýma kouzelnýma rukama přivane zázrak. Profesor Pavel Kolář, slavný fyzioterapeut. „Je to pro mě velká zodpovědnost,“ tvrdí v obsáhlé zpovědi pro čtvrteční Sport Magazín, kde popisuje zážitky uvnitř týmů hokejové a fotbalové reprezentace, ale také u tenistů nebo atletů.Kde se ve sportu děje něco významného, Pavel Kolář nikdy nechybí. Vysvětluje i to, proč Jaromíra Jágra při týmovém focení na šampionátech vozí na židli. „Snad ho budu takhle vozit ještě dlouho,“ tvrdí světový odborník.

Přiznává, že hokejový velikán s číslem 68 je pro něj mimořádně inspirativní osobností. „Navíc si hodně lidsky rozumíme. O něčem se ani nemusíme bavit, ale víme, že na to máme stejný pohled,“ tvrdí Kolář, který v silvestrovském vydání Sport Magazínu popisuje svoje zkušenosti z hokeje, tenisu, fotbalu, atletiky a lyžování.

Nechybějí ani fotografie, na nichž je vážený pan profesor terčem žertíků. „Člověk si musí umět nechat ze sebe udělat legraci. Protože nejhorší, co může být, je pýcha,“ vysvětluje.

Co obdivuje na Petrovi Čechovi?

Jak dával dohromady Tomáše Rosického?

Proč Jágr trénuje bez sluchátek?

Čtěte v silvestrovském Sport Magazínu!

Ve čtvrtečním Sport Magazínu dál najdete:

Rozhovor: Kateřina Beštová nejen o hvězdném bowlingu v Las Vegas

Uniklo z facebooku: José Mourinho

Světový fotbal: finty Leicesteru, rady Williana a počítadlo střel v La Lize

Titulní strana čtvrtečního vydání deníku SportTitulní strana čtvrtečního vydání deníku SportFoto sport 


Články odjinud


Články odjinud