Výškařka Hrubá prozradila tajemství svého úspěchu: talent nestačí. | iSportLIFE | iSport.cz
9.5.2019 • 09:00

Krásná výškařka odkryla svůj den. Hrubá ukázala nejen bombu k snídani

 • Michaela Hrubá odhalila na instagramovém účtu iSport LIFE svůj tréninkový den

  Michaela Hrubá je velkou nadějí české atletiky. V juniorské kategorii má na svém kontě titul mistryně světa i Evropy. Stále více o sobě dává vědět však už i v seniorských soutěžích. Jak vypadal její den na soustředění v Lanzarote se s námi podělila na Instagramu iSport LIFE.

 • Jídlo

  Den Michaely Hrubé začal lehkou rozcvičkou u bazénu a pokračoval vydatnou snídaní, která je podle jejích slov základnem dne. Její první ranní jídlo se skládalo z cereálií s mlékem a nechyběla ani vitaminová bomba v podobě ovocného smoothie. O svůj oblíbený recept se Michela s fanoušky neváhala podělit.

  Smoothie podle Michaely Hrubé

  • Banán
  • Pomeranč
  • Jablko
  • Kiwi
  • Ananasový džus
  • Voda

  Snídaně je podle Michaely Hrubé základem dne.Snídaně je podle Michaely Hrubé základem dne.Foto Instagram

 • Trénink

  Po snídani přišel na řadu trénink. Před jeho technickou částí však Michaela nejprve zařadila běžeckou abecedu a rozběhy. Pak už přišlo na řadu pilování techniky. Sledujícím na Instagramu iSport LIFE ukázala různé způsoby překonávání laťky. Kromě přeskoku zády napřed předvedla také metodu svislých nůžek, která na světových soutěžích dominovala v dřívějších dobách.

  Technika přeskoku svislých nůžekTechnika přeskoku svislých nůžekFoto Instagram

 • Regenerace

  Odpoledne se pak na soustředění v Lanzarote neslo ve znamení odpočinku. Michaela vyrazila s kolegyněmi z týmu například na projížďku kajakem. Čekala je také hodina plavání a k večeru relax v sauně. 

  Michaela si udělala čas také na dotazy fanoušků, které jí mohli pokládat prostřednictvím Instagramu. Zajímalo je například, v čem tkví tajemství její slibně našlápnuté sportovní kariéry. Podle Míši jsou důležité nejen genetické predispozice, ale také píle a odhodlání. "Když na něčem makáš hodně dlouho, dáváš tomu všechno, plus trefíš to, na co máš talent, tak můžeš dosáhnout velkých věcí," je přesvědčená mladá výškařka.

  Odpoledne si vyrazila Hrubá s týmovými kolegyněmi na kajaku.Odpoledne si vyrazila Hrubá s týmovými kolegyněmi na kajaku.Foto Instagram


Další články autora
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

18. dubna 2020
Ostrava
Přihlásit se
26. dubna 2020
Praha
Přihlásit se
16. května 2020
Říčany
Přihlásit se
6. června 2020
Plzeň
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
17. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud