Superlife se mění na iSport LIFE. Nový název má jak červnový magazín, tak i web | iSportLIFE | iSport.cz
11.6.2019 • 05:00

Superlife se mění na iSport LIFE. Nový název má jak červnový magazín, tak i web

Vstoupit do diskuse
0

Každý z nás své tělo používá různým způsobem. Někdo si ho hýčká, jiný otesává sportem, druhý na vše kašle a jen ho během svého života vysaje. Tělo tak dostává mnoho podob, stejně jako život sám. Naše schránky jsou dlouhé, krátké, inspirativní, v mnohém nedokonalé i neprobádané. V tomhle čísle iSport LIFE se na něj podíváme z několika úhlů.Petr Vakoč je profesionální cyklista jezdící za jeden z nejúspěšnějších týmů na světě, Deceuninck Quick-Step. Ví, jak přesně jeho tělo funguje, co kdy potřebuje, jak zareaguje na extrémní výkon. Je tomu rok, kdy přežil těžkou srážku s nákladním autem, a díky ní poznal své tělo z jiné stránky. Je až neskutečné, že po tak krátké době opět prohání jiné cyklisty v profi závodech.

V tomhle čísle najdete několik příběhů, kdy tělo hraje nebo hrálo v životě hlavní roli. Dočtete se o sportovkyních, které byly dříve sportovci. Trenér Pavel Macek se rozpovídal o tom, jak být lepší a silný. V profi lu modelky, která i se zlatýma nohama dokáže žít a sportovat, objevíte nezdolnou lidskou sílu nevzdat se a bojovat.

A ještě jedna důležitá věc: proč se Superlife proměnil v iSport LIFE? Portál iSport.cz vstoupil v tomto roce do gamingu a aktivního sportu. Abychom vám byli ještě blíž, propojujeme extenze iSportu pod jednu značku – iSport LIFE a iSport LIGA. Náš tým nadšených redaktorů se ovšem nezměnil. Věříme, že nám i nadále zachováte přízeň a nové stránky isportlife.cz se stanou vašimi oblíbenými.

Děkujeme za ni.
Marek Odstrčilík, iSport LIFE


Témata:  isportlifeiSport LIFEcyklistikakolocyklista
Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Výsledky
12. září 2020
Brno
Výsledky
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud