18. ledna 2018 • 10:54

Fotbalisty Slovácka posílí středopolař Janošek z Brna

Autor:
Fotbalisty Slovácka posílí devatenáctiletý středopolař Dominik Janošek ze Zbrojovky Brno, za kterou v podzimní části první ligy nastoupil ke třem zápasům. Člen reprezentační dvacítky do čtrnáctého celku nejvyšší soutěže přestoupil.


"Sledovali jsme jej delší dobu, v našem klubu má perspektivu dalšího vývoje. Vidíme v něm velký příslib do budoucnosti. Věříme, že se dokáže rychle adaptovat do našeho systému hry," uvedl na klubovém webu trenér Slovácka Michal Kordula.

Janošek, kterému by v létě skončila v Brně smlouva, vidí v přestupu příležitost k dalšímu fotbalovému rozvoji. "Na Brno určitě nebudu vzpomínat ve zlém. Vážím si skutečnosti, že mi dal trenér Pivarník první šanci zahrát si v lize. Jsem přesvědčen, že Slovácko může být pro mou další kariéru skvělým krokem," řekl Janošek.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze