Fotbalisty Slovácka posílí středopolař Janošek z Brna | iSport.cz
18. ledna 2018 • 10:54

Fotbalisty Slovácka posílí středopolař Janošek z Brna

Autor:
Fotbalisty Slovácka posílí devatenáctiletý středopolař Dominik Janošek ze Zbrojovky Brno, za kterou v podzimní části první ligy nastoupil ke třem zápasům. Člen reprezentační dvacítky do čtrnáctého celku nejvyšší soutěže přestoupil.


"Sledovali jsme jej delší dobu, v našem klubu má perspektivu dalšího vývoje. Vidíme v něm velký příslib do budoucnosti. Věříme, že se dokáže rychle adaptovat do našeho systému hry," uvedl na klubovém webu trenér Slovácka Michal Kordula.

Janošek, kterému by v létě skončila v Brně smlouva, vidí v přestupu příležitost k dalšímu fotbalovému rozvoji. "Na Brno určitě nebudu vzpomínat ve zlém. Vážím si skutečnosti, že mi dal trenér Pivarník první šanci zahrát si v lize. Jsem přesvědčen, že Slovácko může být pro mou další kariéru skvělým krokem," řekl Janošek.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud