19. dubna 2018 • 23:14

Fotbalisté Chelsea výhrou v Burnley snížili náskok Tottenhamu

Fotbalisté Chelsea zvítězili v anglické lize 2:1 na hřišti Burnley a ukončili jeho sérii pěti výher. Na čtvrtý Tottenham a tím pádem postup do Ligy mistrů ztrácejí loňští šampioni pět bodů.

Hosty poslal do vedení po 20 minutách vlastní gól Shanea Longa. Ve druhém poločase vyrovnal Ashley Barnes, krátce nato rozhodl v 69. minutě střelou k tyči Victor Moses.

Svěřenci Antonia Conteho oplatili Burnley překvapivou porážku z prvního kola Premier League.

Témata:  35. kolo, fotbal, Anglie, liga, Sport

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H