22. července 2018 • 20:02

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 29. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 2,488.266 Kč, ve třetím pořadí je 41 výher po 29.330 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2186 výher po 733 Kč, v pátém pořadí je 41.133 výher po 129 Kč.


Ve druhém tahu 29. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 2,488.266 Kč, ve třetím pořadí je 41 výher po 29.330 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2456 výher po 652 Kč, v pátém pořadí je 45.890 výher po 116 Kč.

Ve 29. týdnu Šance je v prvním pořadí jedna výhra 6,128.480 Kč, ve druhém pořadí není žádná výhra, ve třetím pořadí je 20 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 267 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 2720 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 26.413 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus Fond není výhra.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 24,289.147 Kč, druhý tah Sportky - 29,331.125 Kč, Šance - nula Kč, Bonus - 239,515.367 Kč, Bonus Fond - nula Kč.

Předpokládané částky na středeční losování ve 30. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 272,400.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 26,200.000 Kč, druhé pořadí 600.000 Kč, Sportka 2. tah - první pořadí 31,200.000 Kč, druhé pořadí 600.000 Kč, Šance - 360.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  výhry, Sazka, Sport, sázky, loterie
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze