SPORŤÁKOVO KO: Jak vyjde Dočkal s Kangou a géniové od motorek z Brna | iSport.cz
9. listopadu 2018 • 16:45

SPORŤÁKOVO KO: Jak vyjde Dočkal s Kangou a géniové od motorek z Brna

Autor:
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na webu iSport.cz startuje nový pořad Sporťákovo KO. „Nenabízím přehled toho nejdůležitějšího z minulého týdne. Tohle je přehled toho, co zaujalo mě,“ říká redaktor Adam Nenadál v úvodním díle. Dojde tak na pozoruhodné hodnocení obou koučů po derby pražských „S“ i na možný návrat Bořka Dočkala do Sparty.Dojde i na GP České republiky – pořadatelé Velké ceny motocyklů v Brně totiž zažalovali ministerstvo školství kvůli nízké dotaci, čímž chtějí vyřešit schodek v rozpočtu za minulý ročník a nelíbí se jim, že resort oproti dřívějším letům dotace seškrtal. „Jestli tahle taktika vyjde, tak příští rok do Česka dostanu zápas NBA – když mi to, státe, zaplatíš,“ plánuje Nenadál.

SPORŤÁKOVO KO: Jak vyjde Dočkal s Kangou a géniové od motorek z Brna
1080p 720p 360p

LIGOVÝ INSIDER: Ščasný má pravdu. Ale Kanga by si měl pády odpustit
720p 360p

LIGA NARUBY: Kúdela vs. Kanga a také nejhorších 10 vteřin sezony
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud