Guľa přichází do Plzně coby Vrba 2.0, modernější a energičtější verze | iSport.cz
Jakub Konečný
18. prosince 2019 • 15:30

Guľa přichází do Plzně coby Vrba 2.0, modernější a energičtější verze

TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oficiálně potvrzený příchod Adriána Guľy do Plzně je dlouho dopředu připravený krok, který si obě strany důkladně rozmyslely. Proto má velkou šanci na úspěch. Guľa totiž naváže na to dobré v práci Pavla Vrby – a měl by vylepšit to, co jeho předchůdce už prostě nezvládal.To, že Plzeň musí rázným způsobem otočit list, bylo poslední měsíce zřejmé. Stalo se, vyhořelého Pavla Vrbu, pod kterým tým výsledkově i herně stagnoval, nahrazuje energií nabitý Adrián Guľa, jenž se na příchod do Štruncových sadů poslední půlrok důkladně připravoval.

Spíš než o výhybku jde přitom o pokračování dlouhodobě nastolené linie. Oba uznávaní trenéři totiž mají hodně společného – působili v Žilině, získali s ní titul, vyznávali atraktivní a kombinační styl fotbalu.

O dvanáct let mladší Guľa se však od Vrby liší entuziasmem a ochotou pracovat s mladými hráči, kteří pod jeho rukama jdou rychle nahoru. Obě věci jsou přitom pro současnou Viktorii naprosto klíčové.

Guľa tak do Štruncových sadů přichází jako modernější a vylepšená verze Vrby. Teď jen zbývá to potvrdit.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud