Udělala Sparta dobře, že nenasadila Plechatého? ANO, mohla ho „zavraždit“ | iSport.cz
Jan Vacek
28. února 2019 • 16:15

Udělala Sparta dobře, že nenasadila Plechatého? ANO, mohla ho „zavraždit“

TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta přehrála Baník 3:2, získala tři body. Ano, Lukáš Štetina byl sice vyloučen, ale taky vstřelil důležitý gól. V kontextu konečného výsledku se tudíž Sparta rozhodla správně.Ale k Plechatému. Pojďme si zhruba načrtnout, co by se dělo, kdyby do vypjaté vřavy nastoupil: Milan Baroš by si k němu od první minuty stoupl, neustále by na něj mluvil, vysoce pravděpodobně i vulgárně, dloubal by do něj lokty, snažil se ho pokopat. Zkrátka by udělal maximum, aby mladého a logicky nezkušeného soka úplně odvařil. A pokud tohle někdo umí, tak právě ostravský kapitán.

V tomto kontextu je rozhodnutí Sparty zcela logické. Na Baroše není připravený. To není ostuda, ale fakt. Začínající lyžař také na první pokus nevyrazí na černou sjezdovku. Nejprve si otestuje modrou, pak prověří schopností na červené a až na závěr si dá nejtěžší level.

Navíc Plechatému je 19 let. 19! Že do jednoho zápasu nenaskočí, přece není žádná pohroma, to se stává i hráčům, kteří jsou v kariéře mnohem dál. U Sparty lze naopak ocenit, že se k celé situaci postavila čelem.

Mohla říct, že Plechatého do hry nepustil drobný zdravotní problém. V tu chvíli by se vůbec nic neřešilo. Klub si ale za svým rozhodnutím stojí, proto o něm nemá problém mluvit. A to je správně.

RENTGEN: Nová Sparta? Nebyla vidět. Plechatý neměl podporu, Hložek musí přidat
720p 360p

Dukla - Sparta: Plechatý zahrál rukou! Ale těsně před vápnem, VAR tak nemohl jít proti sudímu
Video patří k placenému obsahu

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud