Tragikomická story Zachy. Reprezentace? Snad v příštím životě | iSport.cz
13. dubna 2019 • 16:54

Tragikomická story Zachy. Reprezentace? Snad v příštím životě

TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do tragikomických až nedůstojných rozměrů se vyvinula story hokejisty Pavla Zachy s kapitolami o vábení šéfů reprezentace do služeb národního týmu. Na placu čpí přebytečné množství ega na úkor upřímné snahy rozumně se domluvit. Jenže to by chtěl člověk moc. Co bude výsledkem? Nejspíš to, že Zacha oblékne dres elitního českého mužstva nejdřív v příštím životě.Nečiním si nároky do komplikovaného tématu vnášet klíčovou dávku světla, spíš bych jen vyzdvihl trapnost nekonečné ságy, kdy na jejím začátku stojí dlouholetá averze hráčova otce vůči hokejovému svazu za jeho břídilské kroky, jejich náležitě ostré komentování (nejen) na sociálních sítích. To samé platí z druhé strany. Pachuť odpovědných lidí v hnutí vůči Zachovým postojům, které si na svazu vysvětlují jako nemístné a lživé útoky.

Co je špatně? Tenhle smradlavý maglajz bohužel padá i na hlavu mladého hokejisty, jehož image v Česku má hodně daleko k ideálu a po dalším letošním odmítnutí pozvánky a nekomentování důvodů celý pohled na něj jenom zhoršuje. Přitom, a to zcela upřímně, Zacha mladší je sympatický mládenec, co pro naplnění snu udělal maximum.

Ale zase, je mu už 22 let, není to žádný vyjukaný bažant odkázaný na pomoc druhých a žabař,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud