Tragikomická story Zachy. Reprezentace? Snad v příštím životě | iSport.cz
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do tragikomických až nedůstojných rozměrů se vyvinula story hokejisty Pavla Zachy s kapitolami o vábení šéfů reprezentace do služeb národního týmu. Na placu čpí přebytečné množství ega na úkor upřímné snahy rozumně se domluvit. Jenže to by chtěl člověk moc. Co bude výsledkem? Nejspíš to, že Zacha oblékne dres elitního českého mužstva nejdřív v příštím životě.Nečiním si nároky do komplikovaného tématu vnášet klíčovou dávku světla, spíš bych jen vyzdvihl trapnost nekonečné ságy, kdy na jejím začátku stojí dlouholetá averze hráčova otce vůči hokejovému svazu za jeho břídilské kroky, jejich náležitě ostré komentování (nejen) na sociálních sítích. To samé platí z druhé strany. Pachuť odpovědných lidí v hnutí vůči Zachovým postojům, které si na svazu vysvětlují jako nemístné a lživé útoky.

Co je špatně? Tenhle smradlavý maglajz bohužel padá i na hlavu mladého hokejisty, jehož image v Česku má hodně daleko k ideálu a po dalším letošním odmítnutí pozvánky a nekomentování důvodů celý pohled na něj jenom zhoršuje. Přitom, a to zcela upřímně, Zacha mladší je sympatický mládenec, co pro naplnění snu udělal maximum.

Ale zase, je mu už 22 let, není to žádný vyjukaný bažant odkázaný na pomoc druhých a žabař,

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud