Kruppův BUMBUM hokej Spartě nesvědčí. Může ale kouč za krizi? | iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slýchám to prakticky po každém zápase Sparty. Ať už vyhraném, nebo prohraném. „Nehrajeme hokej, jaký bychom měli.“ Cože je ten hokej, který už půl roku denně vtlouká do hlav svých oveček kouč Uwe Krupp? Je to jednoduché… Nahoď! Sraz se! Vybojuj! Per to na bránu! Tento způsob hry zdá se mi však poněkud nešťastným. Pokud Pražanům nefunguje plán A, jiný v záloze nemají. Tak se prý moderní hokej hraje. Pro soupeře je však velmi snadno čitelný. Jelikož Sparta nemá bruslařsky tak nadupaný tým, puk po nahození ve většině případů nezískává. Jen ho odevzdá soupeři. Pokud by se v hokeji počítalo držení míče jak ve fotbale, Kruppova družina by Barcelonou rozhodně nebyla.

Aby trenér dostal sparťanům bumbum hokej do automatiky, musí přepsat DNA hráčů. Nejsem si jistý, jestli se mu to může povést. Na hráčích je vidět, jak jsou dole. Nejen po utkání při rozhovorech, čiší to z jejich projevu mezi mantinely. Jsou otrávení, jako by je hokej občas ani nebavil. Klička, nečekaný průnik nebo povedená akce? V Praze věc takřka nevídaná.

Krupp i tak ve hře své družiny vidí oproti startu sezony progres. Já ne. Spíše naopak. Brankář Matěj Machovský byl jediným důvodem, proč se Sparta na přelomu října a listopadu dostala na první flek. Týmové výkony tomu neodpovídaly.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud