TOP VIDEA
Galavečer HET ligy: Nádherná Barošová, okouzlující paní Lavičková či Stochova kráska Galavečer HET ligy: Nádherná Barošová, okouzlující paní Lavičková či Stochova kráska
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z KODANĚ | Tohle jsou bitvy, pro které se to hraje. „Kvůli nim v létě trénuješ, a když už nemůžeš na kole, při běhání, tak si vzpomeneš na zápas 7 v play off nebo na mistrovství. Teď jsme tady. Co jsme do toho v létě dali a o tom to je,“ vyznal se David Krejčí. Je jasné, že Američané ho budou chtít ve čtvrtfinále sevřít do kazajky a Pastrňákovi začnou předhazovat zelí, které prý strašně nerad. Češi zase zkusí krotit česnekem upíry jako Patrick Kane, aby si ani nesosli. Jenže už to tak chodí, že rozhodnout může někdo, s kým se nepočítalo. Můžeme doufat, že dosud nuloví střelci Roman ČervenkaRadkem Faksou nafasují ty správné patrony. A že to nebude třeba kouzelník Sonny Milano, který by jako žonglér s pukem mohl klidně účinkovat v show „Amerika má talent“. A předloni na dvacítkách nasypal Čechům s týmem USA ve čtvrtfinále sedmičku. Stejně jako ještě dřív Johnny Gaudreau. Ten se dokonce zaskvěl hattrickem.

Útok už si tak nějak sedl. Téma brankáře trenéři střežili jako recept na výrobu zlata a snad už mají jasno. Pochybnosti jitřila obrana. Z Moravčíka a Skleničky jímá hrůza jen šéfy Plzně, protože šampionát aspoň jednomu z nich zajistí výnosné angažmá a oni budou hledat rychle náhradu. Hronek a Šulák jsou rozehrávači, kteří podpoří útok, ale potřebují jistit zezadu.

Spolehlivě to zvládal Radko Gudas. Michal „Kam s ním“ Jordán začal cestovat sestavou a jednou z ní dokonce vypadl. Pak místo něj ho usedl na tribunu Adam „Kde je“ Polášek, jenž by měl opakovat zkoušky z vyhazování puku. Nerozehřátého Jakuba „Už zase hraju“ Krejčíka dvakrát vyškolili Rakušané.

Hvězdy v útoku a vachrlatá, nezkušená obrana. To jsou slabší místa, která český tým s jeho čtvrtfinálovým soupeřem spojují. Po rutinních zápasech napětí stoupá, ten pravý turnaj začíná. Vyhraje ten, kdo bude míň chybovat a víc chtít. Někdy to sedne. Záleží komu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze