25. srpna 2015 • 21:16

Smolařka! Atletka slavila bronz příliš brzy, předběhla ji krajanka

Autor:
Huddleová slavila bronz příliš brzy, krajanka ji předběhla
TOP VIDEA
Slávista Zelený: Plzeň o mě stála, ale rozhodl dlouhodobý zájem Trpišovského Slávista Zelený: Plzeň o mě stála, ale rozhodl dlouhodobý zájem Trpišovského
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle si americká běžkyně Molly Huddleová za rámeček určitě nedá. Na mistrovství světa v atletice v Pekingu doběhla do cíle závodu na 10 kilometrů jako čtvrtá. Skončit však mohla s bronzem na krku, kdyby ovšem začala slavit až o metr dál.Obrovský kus smůly si vybrala Molly Huddleová v pondělí v závěru závodu na 10 kilometrů v běhu. Před ní cíle dosáhly dvě běžkyně, a tak se americká atletka začala právem radovat z vybojované bronzové medaile. Jenže příliš brzy.

Nevšimla si totiž, že hned v závěsu má svou krajanku Emily Infeldovou. Ta jejího zaváhání okamžitě využila a o bronz ji obrala. "Podle mě nevěděla, že jsem hned za ní. Nerada jsem vzala medaili své spoluhráčce a americké kolegyni. Cítím se teď trochu špatně," přiznala po závodu Infeldová.

Napravit zaváhání bude mít Huddleová na olympijských hrách 2016 v Brazílii, kam pojede jako úřadující šampionka. Tam už se to nestane," slibuje fanouškům.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze