Ivo Pospíšil
8. září 2015 • 21:25

Smeče i skvělé bloky. Češi svými triky na ME dostávají diváky

Basketbalová paráda v podání českých basketbalistů
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z LOTYŠSKA | Svou dynamikou, agresivitou i nasazením ohromují mistrovství Evropy. Beze srandy. Co zápas, to alespoň jeden ukázkový blok nebo smeč od Jana Veselého, Tomáše Satoranského či Patrika Audy. Podívejte se, čím vším už čeští basketbalisté proti stihli svým třem soupeřům v Rize zaujmout.Supersmeč Patrika Audy (Česko – Lotyšsko 65:72)

Dokonalý zářez hráče, který musí často jen prostřídávat Jana Veselého. Supersmeč Patrika Audy byla i vyhlášená druhou nejlepší akcí dne a překonala ji jen trefa Tonyho Parkera, díky níž se francouzský rozehrávač stal rekordmanem v počtu vstřelených bodů na ME.  
Superblok Jana Veselého (Česko – Lotyšsko 65:72)

Jeden z diskutujících na Youtube to nazval: Veselý Airlines. Kde se vzal tu se vzal Jan Veselý v utkání s Lotyšskem, kdy nekompromisně zablokoval v zakončení Kasparse Berzinse.  


Smeč Jana Veselého (Česko – Lotyšsko 65:72)

Opět Jan Veselý a opět proti Lotyšsku. Tentokrát se zalíbilo jeho zaražení neúspěšné střely Blakea Schilba.


Jednoruční smeč Jana Veselého (Česko – Ukrajina 78:64)

Zničenou Ukrajinu zdeptal Jan Veselý další velkou smečí. Tentokrát si v závěrečné čtvrtině přichystal oblíbený jednoruční zářez.  


Smeč Tomáše Satoranského (Česko – Ukrajina 78:64)

Nekompromisní nástup do utkání s Ukrajinou dokumentoval i Tomáš Satoranský. Rychlý brejk a nekompromisní zakonční, to byl i jeden z důvodů, proč Češi svého soka porazili.


Blok Jana Veselého (Česko – Ukrajina 78:64)
A znovu Jan Veselý jako ne jen smečující, ale i blokující „monstrum. Takhle zničil šanci naturalizovanému Američanovi Randlemu.Blok Pavla Pumrply (Česko – Estonsko 80:57)

První zápas na turnaji a chvíle Pavla Pumprly, který takto zablokoval Gregora Arbeta.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze