Ondřej Němec
2. září 2018 • 10:26

Železný Mike si vybral jako hosta svého večera českého Terminátora

TOP VIDEA
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejspíš není větší žijící boxerské legendy, než je Mike Tyson. A právě Železný Mike navštíví 1. listopadu Prahu. Ač se galavečer v pražském klubu SaSaZu ponese v duchu vyprávění mimořádného životního příběhu slavného bijce, kterému se říkalo „Bestie“, hostem jeho vystoupení bude i nejpopulárnější český bojovník Karlos Vémola. Toho si jako hosta vybral sám Tyson.Kdo jiný by mohl být v Praze lepším hostem show Mika Tysona, než právě nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola, hlavní hvězda organizace XFN. Slavný Americký rohovník si to tak sám přál. Dostal o českém Terminátorovi podrobné informace a řekl, že jej chce jako hlavního hosta svého vystoupení.

„Rozhodně bych tam lidi rád pozval, je to jedinečná příležitost,“ říká jasně Vémola. „Tyson už sice v Praze byl, ale nikde není napsané, že tu bude někdy znovu. Je to opravdu legenda boxu. Myslím, že mít možnost, poslechnout si jeho příběh, necenzurovaný, neupravený médii, ale přímo od něj, to je mimořádná příležitost.“

Karlos Vémola bude hostem galavečera Mika Tysona
1080p 720p 360p

Nejpopulárnější český bojovník současnosti poví i něco ze svého příběhu, který by sám o sobě mohl být tématem na film. Galavečer s Mikem Tysonem však nabídne ještě mnohem víc, o čemž vás budeme postupně informovat.

"Ano, je to pravda. V rámci show Mika Tysona bude speciálním hostem Karlos Vémola," potvrzuje promotér akce Petr Větrovský, bývalý šéf fotbalové Příbrami. "Je to speciální bonbónek pro české publikum, protože standardně to tak v programu show Mika Tysona nebývá. Pro diváky to však není z naší strany jediné a poslední překvapení, kterého se dočkají. Další odtajníme už brzy. "

Hostem legendárního Tysona bude nejpopulárnější český bojovník Karlos Vémola

Bojovník Vémola bude vůbec prvním hostem v rámci evropské tour Mike Tysona. 

"To, že na akci vystoupí Karlos Vémola je po dohodě s VDN Promo, osobně si myslím, že je to pro náš koncept přidaná hodnota a věřím, že se bude líbit," hodnotí speciálního hosta Radim Tauchen, ředitel Mike Tyson tour. "Nevylučuji, že to budeme praktikovat i v dalších zemích. Karlos Vémola je rozhodně top zápasník v naší zemi a vzhledem k jeho sportovním úspěchům je on ten vyvolený, který má možnost být na této akci. "

Tysonův život je známý mnoha vzestupy a možná ještě více pády. A právě jeho turné, v rámci kterého vypráví, co během kariéry zažil, mu pomohlo od pádu na dno. Nezbývalo mnoho a mohl být bezdomovcem, ale jeho vyprávění diváky nadchlo, a tak zahájil tour po světě. 1. listopadu bude jeho zastávkou Praha.

Vstupenky na Mike Tyson Tour 2018 v Praze ZDE >>>

Mike Tyson míří do Prahy
Mike Tyson míří do Prahy

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze