29. ledna 2022 • 22:55

Tom Brady skončil s kariérou, píší v USA. Otec hvězdného quarterbacka to odmítá

Autor: ČTK, vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jarůšek nechtěl hattrick: Stálo by to peníze, smál se. Jágr mu hokejky nevrátil
Vaniak: Staněk se ti dostane do hlavy, Vindahl Čechy nepředčí. Na EURO...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdný hráč amerického fotbalu Tom Brady měl podle zámořských médií ukončit kariéru. Během 22 sezon v NFL vyhrál rekordních sedm Super Bowlů. O jeho kroku informovala televizní stanice ESPN a vzápětí ho potvrdila Bradyho společnost TB12sports, jeho otec však tvrdí, že se ještě nerozhodl. Naposledy slavný quarterback triumfoval před rokem v dresu Tampy Bay Buccaneers, které dovedl k titulu hned ve své první sezoně v klubu. Trofej Vince Lombardiho předtím získal šestkrát s New England Patriots, což je rekord mezi kluby.

V tomto ligovém ročníku se floridskému týmu nepovedlo na loňský úspěch navázat - minulou neděli vypadl ve čtvrtfinále play off po porážce s Los Angeles Rams 27:30. Hned po zápase se začalo spekulovat o tom, že držitel řady rekordů NFL opustí, i když má s Tampou Bay smlouvu ještě na jednu sezonu.

Odchod do sportovního důchodu ale ještě není jistý. Bradyho otce, Tom Brady starší, prohlásil, že se jeho syn zatím o své kariéře nerozhodl. Agent Don Yee zveřejnil prohlášení, že „Tom Brady bude jediný, kdo bude informovat o svých plánech.“ 

Nejbohatší soutěž planety ztrácí další velkou hvězdu. V týdnu oznámil konec kariéry i dvojnásobný vítěz Super Bowlu Ben Roethlisberger. Devětatřicetiletý quarterback se rozloučil po osmnácti sezonách v Pittsburghu Steelers.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud