Konečný v našlapané Lucerně porazil Kisse | iSport.cz
30. prosince 2009 • 23:21

Konečný v našlapané Lucerně porazil Kisse

Lukáš Konečný
TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem
První Superlife Columbia závod bavil. Kdo na něm nechyběl? První Superlife Columbia závod bavil. Kdo na něm nechyběl?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Profesionální boxer Lukáš Konečný dnes splnil v přeplněném sále pražské Lucerny roli favorita a bez problémů na body porazil Maďara Attilu Kisse. V hlavním duelu Galavečera profesionálního boxu "Noci bojovníků" tak získal titul mezinárodního mistra České republiky organizace ČUBP (Česká unie boxerských profesionálů) ve střední váhové kategorii.Jedenatřicetiletý Konečný nastoupil ke druhému zápasu v rozmezí dvou týdnů, a přestože si z předešlého souboje s Bělorusem Sergejem Chomickým odnesl poraněné rameno, v ringu dominoval od prvního kola. Člen německé stáje SES Boxing si připsal 42 výhru ve 45. profesionálním zápase.

Ve druhém titulovém duelu večera Luboš Šuda porazil Tomáše Mrázka a udržel si pás pro mezinárodního šampiona ČUBP polotěžké váhy. Šuda sice vyhrál jasně 3:0 na body, ale duel nebyl tak jednoznačný, jak se původně předpokládalo.

Mrázek byl ve čtvrtém kole trochu úzkostlivě počítán, v šestém kole však dokázal soupeře sám "poslat" na zem. K výhře mu to ale nakonec stejně nestačilo.

"Musím se před Tomášem sklonit, byl super připravený. Můj trénink poslední dva roky nestojí za moc a Tomáš si možná zasloužil vyhrát. Je mi to skoro trapné, ale slibuju, že začnu trénovat a dám si s Tomášem odvetu," řekl Šuda po utkání.

Vyhrála i třetí z hlavních postav akce v Lucerně Roman Kracík, jenž na body porazil David Vicena.

Témata:  sport, box, konečný
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud