A zase ty Polky. Florbalistky znají soupeřky pro čtvrtfinále MS | iSport.cz
11. prosince 2019 • 21:33

A zase ty Polky. Florbalistky znají soupeřky pro čtvrtfinále MS

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hancko je neformální lídr. Kolem něj se vytvořila parta, chválí stopera Kotal
PRVNÍ DOJMY: Dva hlavní důvody, proč se Sparta zvedla a vyhrála pohár
VŠECHNA VIDEA ZDE

České florbalistky budou hrát v pátečním čtvrtfinále mistrovství světa s Polskem, které v předkole play off porazilo Austrálii 10:3. V Neuchatelu si oba celky zopakují souboj o postup mezi nejlepší čtyři počtvrté za sebou. Češky dosud vyhrály všech sedm vzájemných zápasů při skóre 57:13. V pátek se začne hrát v 16:00.Slovenky s českým trenérem Michalem Jedličkou vyhrály nad Dánskem 6:3 a ve čtvrtek je čeká souboj s Finskem. Na Suomi narazily i na minulém šampionátu v roce 2017 v Bratislavě a prohrály 2:6.

Lotyšsky zdolaly Norsko 6:4 a nastoupí rovněž ve čtvrtek proti domácímu Švýcarsku. Německo po výhře 7:6 nad Singapurem bude v pátek čelit vítězkám minulých šesti MS Švédkám.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud