Střešovice povede trenér Zahálka | iSport.cz
20. května 2009 • 14:28

Střešovice povede trenér Zahálka

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Jan Zahálka
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VIDEOGRAFIKA: Jak extraligoví střelci sbírali body v přesilovkách?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Novým trenérem florbalistů Tatranu Střešovice se stal Jan Zahálka, který vystřídá dosavadního kouče Petra Ďarmeka. Vedení druhého týmu uplynulé extraligové sezony také potvrdilo, že v pozici hrajícího asistenta bude působit švédský útočník a jedna z opor Johan von der Pahlen.Tatran mění trenéra poté, co ho Vítkovice sesadily po osmi letech z domácího trůnu. Volba na Zahálku, jež má trenérské zkušenosti z konkurenčního SSK Future, padla po pečlivém hledání.

"Trenérů dosahujících extraligových kvalit tu moc nemáme. Není to jako ve fotbalu, kdy je to mnohdy pouze otázka toho, zda je trenér volný. Z různých důvodů, především kvůli nedostatku času, nepřipadali v úvahu lidé z posledního realizačního týmu, včetně Petra Ďarmeka," řekl ČTK marketingový manažer Petr Harapát s tím, že Ďarmek by měl od nové sezony vést B-tým Tatranu.

Vedení střešovického klubu také potvrdilo přestup reprezentačního obránce Milana Garčara do Falunu. Podle Harapáta je součástí dohody i účast švédského klubu na Czech Open 2010.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinud