14. října 2010 • 22:26

Střešovice rozsekaly bezmocné Vítkovice

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Florbalisté mistrovského Tatranu Střešovice zcela ovládli extraligový šlágr na hřišti Vítkovic a v dohrávce 3. kola dnes zvítězili v Ostravě 7:0. Domácí tým, ověnčený historickým úspěchem pro český klub na Evropském poháru v podobě stříbra, propadl při návratu do nejvyšší soutěže především v druhé třetině, kterou prohrál 0:4.

Skóre otevřel v 17. minutě po Hubálkově chybě Dóža a druhá část byla pro Vítkovice, které v minulém týdnu zářily v Lotyšsku, nemilosrdná. V 24. minutě se trefil Richter, za 50 vteřin zvýšil skrytou střelou od půlky Deutsch, a když promarnil možnost zkorigovat stav neproměněným trestným střílením Tomašík, Hlavička s Fridrichem upravili už na 5:0.

V závěrečném dějství dovršil výsledek dvěma góly Ondrušek. "Byli jsme všichni duchem někde jinde. Včetně mě. Jsme psychicky unavení, chce to čas," prohlásil po utkání pro server www.cfbu.cz trenér Vítkovic Radomír Mrázek.

"Je velice příjemné vychytat proti Vítkovicím nulu. Jsme především rádi, že jsme po cestě do Ostravy ve všední den vyhráli. První třetina byla taková nervózní, nám se podařilo dostat do vedení a pak jsme se rozjeli," prohlásil střešovický gólman Tomáš Kafka.

1. SC Vítkovice - Tatran Střešovice 0:7 (0:1, 0:4, 0:2)
Branky: 56. a 58. Ondrušek, 17. Dóža, 24. Richter, 25. Deutsch, 34. Hlavička, 39. Fridrich.

0

Mistrovství světa ve florbale 2022

Program a výsledky Skupiny Česká nominace

Mistrovství světa ve florbale 2022 proběhne ve dnech 5. - 13. listopadu ve Švýcarsku. Letošní šampionát je čtrnáctý v historii, triumf nakonec obhajují Švédové.