Došly peníze, tak odejdi. První indonéský jezdec ve formuli 1 končí | iSport.cz
10. srpna 2016 • 11:42

Došly peníze, tak odejdi. První indonéský jezdec ve formuli 1 končí

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

První indonéský jezdec formule 1 Rio Haryanto předčasně končí ve stáji Manor už po dvanácti závodech. Ve zbytku sezony ho v týmu nahradí Francouz Esteban Ocon.Zástupci Manoru uvedli, že Haryanto neplnil podmínky smlouvy, neboť vyschl finanční pramen od jeho osobních sponzorů. Jednadvacetiletý nováček v F1 nebodoval, jeho nejlepším výsledkem bylo 15. místo v Monaku.

Po letní pauze zaujme jeho místo devatenáctiletý Ocon, náhradní jezdec stáje Renault. Premiéra v seriálu F1 ho čeká na konci srpna v Grand Prix Belgie. Jeho partnerem v týmu bude další letošní nováček Němec Pascal Wehrlein, který se desátým místem ve Velké ceně Rakouska postaral o jediný bod Manoru v sezoně.

 
Články odjinud


Články odjinud