Se Simoncellim (†24) se loučil zdrcený otec. Syna naposledy políbil na čelo | iSport.cz
26. října 2011 • 12:12

Se Simoncellim (†24) se loučil zdrcený otec. Syna naposledy políbil na čelo

Autor: bk
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Bohemians: Ljovinova minela! Ruský zadák daroval gól Budínskému, 2:0
Mladá Boleslav - Bohemians: Budínského parádní střela rozvlnila síť, Valeš bez šance, 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celá Itálie truchlí. Fanoušci, přátelé i rodina oplakávají tragicky zesnulého motocyklistu Marca Simoncelliho. Ostatky s jezdcem byly v úterý převezeny do Itálie, kde ve čtvrtek proběhne oficiální pohřeb v jeho rodném městě Coriano. Se synem se už rozloučil i jeho otec Paolo.Smrt svého syna viděl v přímém přenosu, víkend na Velké ceně v Malajsii s ním trávil přímo na závodišti. Několik dní po tragické nehodě musel Simoncelliho otec Paolo do márnice, kde svému potomkovi řekl poslední sbohem...

Lékaři udělali pitvu, po ní se Paolo se svým synem rozloučil. Naposledy své dítě políbil na čelo a pohladil po vlasech. Marko vypadal, jako kdyby pokojně spal. Jen zaschlé kapky krve okolo brady připomínaly hrůznou tragédii...

"Proč se to stalo právě tobě?" smutnil zdrcený Paolo. Tělo čtyřiadvacetiletého závodníka už je v Itálii, kde ve čtvrtek proběhne pohřeb. Tam přijde i Valentino Rossi, který svého kamaráda v závodě nešťastně trefil.

Rossella Simoncelliová přišla při Velké ceně Malajsie o syna
Rossella Simoncelliová přišla při Velké ceně Malajsie o syna


"Budeme na tebe vzpomíjnat s úsměvem, který vždy byl v tvé tváři. Jsi skvělý," napsal Rossi na facebook. Italského šampiona smrt Simoncelliho zdrtila, zprvu se k ní vůbec nechtěl vyjadřovat.

Simoncelliho tělo bylo v úterý převezeno do Itálie, na palubě letadla byl jeho otec Paolo a devítinásobný mistr světa Valentino Rossi, který byl v závodě spolu s Colinem Edwardsem přímým účastníkem Simoncelliho nehody.

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud