Murray to zvládl. Dvojité salto vzad poprvé v Česku! | iSport.cz
22. listopadu 2010 • 18:30

Murray to zvládl. Dvojité salto vzad poprvé v Česku!

Autor: Patrik Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Byly to okamžiky hrůzy – 6. listopad 2009. Freestylový motocrossový závodník Scott Murray (33) se pokusil v Ostravě poprvé skočit double backflip (dvojité salto vzad). Při dopadu se rozsekal a nehybně ležel na zemi. Tehdy vyvázl jen s drobnými zraněními. Po roce si troufnul znovu a tentokrát to dokázal!V sobotu předvedl trik, jaký v Česku ještě nikdo nikdy neviděl! Jak moc si oddechl, když tentokrát v pohodě dopadl na zem.

„Mám z toho obrovskou radost. Dneska jsem měl den, cítil jsem skvělou formu,“ líčil Scott Murray.

„Už po prvním saltu jsem věděl, že mám dobrou rotaci a byl jsem si jistý, že to vyjde. Jsem rád, že jsem to po roce v Ostravě mohl zopakovat a vyšlo to,“ radoval se po obtížném skoku Murray, kterému vestoje aplaudovala celá ČEZ arena.

Další, kdo sklidil ohromný potlesk, byl Čech Libor Podmol. Ten sice takovou parádu jako Američan nepředvedl, ale za skvěle předvedené triky dostal nejlepší hodnocení a čtvrtý závod mistrovství světa v Ostravě s přehledem vyhrál.Takhle se Murray rozsekal v Ostravě loni

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud