Co se stane, když čeští hokejisté přes Slováky (NE)POSTOUPÍ? | iSport.cz
18. února 2014 • 04:50

Co se stane, když čeští hokejisté přes Slováky (NE)POSTOUPÍ?

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Sparta: Tetteh protlačil míč za Valeše, gól musel potvrdit VAR, 0:1
Upgrade štaflí, Ďolíček obklopily plošiny! Nej výhled pro fans Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

ČESKO – SLOVENSKO | ONLINE 18:00 | Hokejová reprezentace se nachází za rozcestí. Dnešní osmifinálový zápas se Slovenskem může vyvolat mnoho změn. Co nastane, když Češi neporazí papírově slabšího soupeře? Skončí trenér Alois Hadamczik? Optimisté ale mohou poukázat na důležitý fakt. Podobně se hokejistům nevěřilo v Naganu, kde ve čtvrtfinále narazili na silné Američany. A nakonec si došli až pro zlaté medaile.Co se stane, když...

... Češi prohrají. Padne Hadamczik ?
Při neúčasti ve čtvrtfinále by na svazu museli řešit budoucnost stávajících trenérů, a to přesto, že Alois Hadamczik vlastní smlouvu až do MS 2015. Tlak na jeho odvolání bude enormní. Zejména pak ze strany fanoušků.

V mnohém ohledu připomíná Michala Bílka, bývalého kouče fotbalové reprezentace. Také často odmítal rozhovory, nebyl fanouškům sympatický a jeho taktika byla neustále předmětem mnoha diskuzí. Po své rezignaci uznal, že se měl chovat jinak.

Hadamczik má ale na rozdíl od Bílka lepší výchozí pozici. Hlavně v podobě kvality hráčského kádru, na který úroveň slovenského výběru nedosahuje a měl by být poražen. Pokud nebude, je to neúspěch. A to si žádá své oběti.

Zemětřesení na střídačce českému týmu by mělo být po vyřazení v osmifinále nevyhnutelné. Anebo snad ne?

Jak by měl Chára zastavit Jágra? Radí obránce Valach

... Češi postoupí. Zopakují Nagano?
Vítězstvím nad Slovenskem si hokejisté zajistí vstupenku do čtvrfinále a tím pádem super náročný duel se Spojenými státy, kde budou outsiderem. Tato pozice by byla jednou z minima zbraní, s níž by reprezentace na USA mohla vyrukovat.

V Naganu čeští hokejisté se ocitli ve stejné pozici. Ve čtvrtfinále rovněž narazili na silné Američany a nikdo jim nevěřil. Přesto dosáhli zázraku a postoupili. Co nastalo dál, to si připomínáme dodnes.

A pokud postup do semifinále nevyjde? Vyřazení ve čtvrtfinále s USA by nebylo pro fanoušky takovým zklamáním, jako kdyby Češi padli se Slováky o den dříve.

Obránce Valach o slovenském týmu: Máme spíš brejkové hráče

Zklamaní Češi po zápase se Švýcary: Ve skupině vyhráli jedno utkání, prohráli hned dvakrát
Zklamaní Češi po zápase se Švýcary: Ve skupině vyhráli jedno utkání, prohráli hned dvakrát

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud