2. října 2019 • 12:50

Pražské finále se blíží! Kellnerová a spol. se i letos předvedou v O2 areně

Autor: iSport.cz, ija
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
Hašek oznámil nominaci na EURO. Jedou Červ a Jaroš, překvapení na levém beku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teď už čeká jen pražské finále! Základní část seriálu Global Champions skončila o víkendu v New Yorku, světová parkurová elita se sejde od 21. listopadu v pražské O2 areně při druhém ročníku Prague Playoffs. Bude u toho i český tým Prague Lions, který  v dlouhodobé soutěži skončil na sedmém místě a letos chce dojít dál než do čtvrtfinále.Tým Prague Lions pod vedením manažerky týmu Jessiky Kürtenové tvoří i letos mezinárodní sestava: česká jezdkyně Anna Kellnerová, Belgičané Niels Bruynseels a Wilm Vermeir, Nizozemci Gerco Schröder a Marc Houtzager a Němec Marco Kutscher.  Anna Kellnerová se při mítinku v Madridu zranila, zlomila si stehenní kost. Své kolegy ale podporovala alespoň na dálku a v několika případech byla na mítinku přítomná i osobně. Pilně dře a věří, že se Prague Playoffs bude moci zúčastnit.

Celkem třikrát si Prague Lions zapsali letos umístění na stupních pro nejlepší. V Římě triumfovali ve složení Gerco Schröder - Marco Kutscher. V Šanghaji vybojovala dvojice Niels Bruynseels a Marc Houtzager třetí místo.  Stejnou pozici obsadili Niels Bruynseels s Markem Houtzagerem v New Yorku.

V rámci Prague Playoffs bude mít tým Prague Lions zastoupení také v soutěži jednotlivců, Super Grand Prix, vyvrcholení série Longines Global Champions Tour. Místenku do něj vybojoval Niels Bruynseels v Cannes, kde si na konto připsal první triumf v Longines Global Champions Tour v kariéře.

Společná fotografie pro vizuál kampaně vznikla v rámci mediálního dne, kdy se celý tým sešel v Praze.

Český tým Prague Lions na společném focení před Prague Playoffs, kde se utkají se světovou parkurovou elitou
Český tým Prague Lions na společném focení před Prague Playoffs, kde se utkají se světovou parkurovou elitou

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud