Synkovi vypadl soupeř z lodi! To jsem za 14 let ještě nezažil, říká | iSport.cz
13. července 2014 • 18:02

Synkovi vypadl soupeř z lodi! To jsem za 14 let ještě nezažil, říká

Autor: nit, iSport.cz
Ondřej Synek nestačil na SP v Lucernu na Novozélanďana Mahé Drysdalea (vlevo vzadu)
TOP VIDEA
Bulharsko - Česko 1:0. Nepovedený závěr kvalifikace, gól z ofsajdového postavení Bulharsko - Česko 1:0. Nepovedený závěr kvalifikace, gól z ofsajdového postavení
Olomouc - Kladno: Na stadionu nefungoval mikrofon, fanoušci si hymnu zazpívali sami Olomouc - Kladno: Na stadionu nefungoval mikrofon, fanoušci si hymnu zazpívali sami
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neobvyklý zážitek má za sebou Ondřej Synek, který v závěrečném podniku Světového poháru v Lucernu už podruhé za sebou prohrál s novozélandským rivalem Mahé Drysdalem. V průběhu závodu překvapil českého skifaře litevský soupeř Mindaugas Griskonis, který ve vedlejší dráze vypadl z lodi."To se mi za mojí čtrnáctiletou kariéru nestalo," vykládal v cíli Synek, který prestižní regatu na jezeře Rotsee nevyhrál po pěti letech. "Jeli jsme, najednou hrozná rána. Podíval jsem se a Litevec byl ve vodě," popsal český závodník kuriózní moment.

"Viděl jsem v závodech, že se cvakli. Ale ne během závodu a přímo vedle mě," podotkl Synek, který se ale nenechal rozhodit. "Věděl jsem, že se závod jede dál a už jsem tomu nevěnoval pozornost," dodal.

Synek nakonec stejně jako před třemi týdny prohrál s rivalem Drysdalem. "Teď Drysdale za kilometrem nastoupil. Tam je strašně těžké mu odolat. Už moc nevím, co s ním. Určitě bych měl sílu jít s ním. Ale pak nevím, jestli bych vydržel v konci. Musím to napříště vymyslet," vzhlíží česká naděje k srpnovému MS v Amsterdamu.

Rozhovor s Ondřejem Synkem čtěte v pondělním Sportu!

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud