Sprinterka Lolo Jonesová se převrátila v bobu. Ale jsem v pohodě, hlásí | iSport.cz
4. prosince 2012 • 11:11

Sprinterka Lolo Jonesová se převrátila v bobu. Ale jsem v pohodě, hlásí

Autor: nit
Z nehody v Německu vyvázla Jonesová bez úhony.
TOP VIDEA
TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

První nehodu má za sebou americká překážkářka Lolo Jonesová, která v zimní sezoně závodí ve dvojbobu. Při tréninkové jízdě v německém Winterbergu se spolu se svou pilotkou Elanou Meyersovou převrátila. Vyvázla ale bez zranění a ještě si z příhody dělala legraci.Když ve finále olympiády v Pekingu zakopla o předposlední překážku, dlouho seděla na dráze v slzách. Po adrenalinové nehodě v bobovém korytu házela Lolo Jonesová do vzduchu vtípky.

„Bůh existuje. Dnes jsem ho viděla a řekl mi, abych se vrátila později,“ zahlásila Jonesová na Twitteru, kam často umisťuje žertovné komentáře.

Jonesová před dvěma měsíci nastoupila do tréninkového kempu americké reprezentace, jako brzdařka se prosadila do týmu pro Světový pohár a hned v prvním závodě v Lake Placide skončila s pilotkou Jazmine Fenlatorovou druhá.

Ve Winterbergu Jonesová jezdí za Elanou Meyersovou a společně se připravují na sobotní další závod Světového poháru. Nehody bobů nejsou nic výjimečného, zvlášť ve chvílích, kdy se v posádce zaučují nováčci a jezdí na neznámých dráhách.

Jonesová byla po kolizi viditelně v pohodě. Když k ní přiběhli přihlížející a ptali se, jak se cítí, z legrace se sháněla po zrcátku.

„Zapomeňte na nohy a na ruce. Jsem pořád singl!“ reagovala Jonesová, která letos v televizním rozhovoru oznámila, že je pořád panna.

VIDEO: Takhle řádila Jonesová v kanadském Whistleru.

Témata:  sport, atletika, boby, Jonesová
 
Články odjinud


Články odjinud