Krásná překážkářka Lolo Jonesová frčí v bobech, čeká ji Světový pohár | iSport.cz
Martin Hašek
5. listopadu 2012 • 14:55

Krásná překážkářka Lolo Jonesová frčí v bobech, čeká ji Světový pohár

TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Populární americká překážkářka Lolo Jonesová získala místo brzdařky pro víkendové úvodní závody Světového poháru v jízdě v bobech v Lake Placid. Jonesová pojede ve dvojbobu spolu s pilotkou Jazmine Fenlatorovou.Experiment dvojnásobné halové mistryně světa, překážkářky Lolo Jonesové, v bobech úspěšně pokračuje. Jonesová se minulý týden dostala do amerického bobistického týmu, ale teprve dnes vyšlo najevo, že byla z šesti brzdařek vybrána pro první závod Světového poháru v Lake Placid.

„Je to poprvé, co jsem se dostala do týmu bez toho, abych musela proběhnout cílem,“ žertovala Jonesová.

Američtí atleti se totiž na významné závody musí nominovat z národních kvalifikací.

Jonesová se začátkem minulého měsíce zapojila do tréninkového kempu. Do americké nominace pro závody Světového poháru se dostaly i další dvě závodnice s atletickými zkušenostmi.

Tianna Madisonová, mistryně světa ve skoku do dálky z roku 2005 a letošní olympijská vítězka a světová rekordmanka ve sprinterské štafetě, pojede s pilotkou Elanou Meyersovou.

Také další brzdařka Aja Evansová začínala s atletikou. V Lake Placid se představí s pilotkou Jamie Greubelovou.

Lolo Jonesová patří dlouhodobě k elitě v závodech na 60 a 100 metrů překážek. Na olympiádě v Pekingu ale  jako favoritka ve finále těsně před cílem zakopla o překážku a nedokončila. Na letošních Hrách v Londýně skončila čtvrtá.

Americká atletka Lolo Jones se už nebude věnovat jen atletice, přesedne i do bobu
Americká atletka Lolo Jones se už nebude věnovat jen atletice, přesedne i do bobu

 
Články odjinud


Články odjinud