21. dubna 2018 • 12:31

Prague Lions válí! Kellnerová a spol. byli v Šanghaji devátí, celkově jsou třetí

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prague Lions znovu skončili v Top desítce. Na třetím podniku série Global Champions League v parkurovém skákání, který hostí čínská Šanghaj, skončili Anna Kellnerová, Aleš Opatrný a Niels Bruynseels z Belgie na devátém místě. V sérii, která pro 16 nejlepších týmů vyvrcholí pražským Play  Offs, jim celkově patří  třetí místo.V Mexiku devátí, v Miami senzačně první a v Šanghaji znovu v první desítce. Český tým Prague Lions  si v Global Champions League vede výborně, po třech podnicích jsou před nimi jen dva týmy: vítězové ze Šanghaje London Knights a Valkenswaard United.

V pátečním prvním kole inkasovali Anna Kellnerová s 12letým hřebcem Giljandrem van den Bosrand a Niels Bruynseels v sedle devítiletého valacha Jokera vd Vlasbloemhoeve dohromady 12 trestných bodů za tři shození a tým nocoval na 15. pozici.

V sobotu se lvům dařilo víc. Do seriálu poprvé zasáhl druhý český závodník Aleš Opatrný a s třináctiletým valachem VDL Fakirem zajel bezchybně. Také Niels Bruynseels, který osedlal zkušenou klisnu Cas de Liberte, se tentokrát chyb vyvaroval a společně protáhli tým do elitní desítky, na deváté místo.

Příště už seriál Global Champions League zavítá do Evropy, další závod  hostí začátkem května Madrid.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze