Global Champions League: Prague Lions válí! V Šanghaji byli Kellnerová a spol. devátí, celkově jsou třetí | iSport.cz
21. dubna 2018 • 12:31

Prague Lions válí! Kellnerová a spol. byli v Šanghaji devátí, celkově jsou třetí

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prague Lions znovu skončili v Top desítce. Na třetím podniku série Global Champions League v parkurovém skákání, který hostí čínská Šanghaj, skončili Anna Kellnerová, Aleš Opatrný a Niels Bruynseels z Belgie na devátém místě. V sérii, která pro 16 nejlepších týmů vyvrcholí pražským Play  Offs, jim celkově patří  třetí místo.V Mexiku devátí, v Miami senzačně první a v Šanghaji znovu v první desítce. Český tým Prague Lions  si v Global Champions League vede výborně, po třech podnicích jsou před nimi jen dva týmy: vítězové ze Šanghaje London Knights a Valkenswaard United.

V pátečním prvním kole inkasovali Anna Kellnerová s 12letým hřebcem Giljandrem van den Bosrand a Niels Bruynseels v sedle devítiletého valacha Jokera vd Vlasbloemhoeve dohromady 12 trestných bodů za tři shození a tým nocoval na 15. pozici.

V sobotu se lvům dařilo víc. Do seriálu poprvé zasáhl druhý český závodník Aleš Opatrný a s třináctiletým valachem VDL Fakirem zajel bezchybně. Také Niels Bruynseels, který osedlal zkušenou klisnu Cas de Liberte, se tentokrát chyb vyvaroval a společně protáhli tým do elitní desítky, na deváté místo.

Příště už seriál Global Champions League zavítá do Evropy, další závod  hostí začátkem května Madrid.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze