Kalendář sportovních akcí 2020: Kdy začíná MS v hokeji či EURO? | iSport.cz
1. ledna 2020 • 04:50

Sportovní kalendář 2020: MS v hokeji, EURO i olympiáda, co si nenechat ujít?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rok 2020 přinese TOP světové sportovní akce v podobě fotbalového EURO, letních olympijských her v Tokiu či mistrovství světa v hokeji. Ale sportovní fanoušci se mohou těšit na spoustu dalších příležitostí, kdy fandit svým oblíbencům. Projděte si sportovní kalendář všeho důležitého, co se v roce 2020 bude dít!



Nejvýznamnější sportovní akce roku

Olympijské hry Tokio 2020

(24. července - 9. srpna 2020, Tokio - Japonsko)
Nové sporty * Olympijská kolekce * Kdy se koná další olympiáda

EURO 2020 - Mistrovství Evropy ve fotbale

(12. června - 12. července 2020)
Los EURO 2020 * Kompletní program * Stadiony a města * Vstupenky

MS v hokeji 2020

(9. - 24. května 2020, Lausanne a Curych - Švýcarsko)
Program * Vstupenky * Stadiony

Kalendář sportovních akcí 2020

LEDEN

HOKEJ 26.12.-5.1. MS HRÁČŮ DO 20 LET OSTRAVA, TŘINEC
  2. 1. ČTVRTFINÁLE (Česko - Švédsko, 20:00) OSTRAVA/TŘINEC
  4. 1. SEMIFINÁLE OSTRAVA
  5. 1. FINÁLE + O 3. MÍSTO OSTRAVA
  7. 1. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE - 1. ZÁPASY  
  14. 1. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE - 2. ZÁPASY  
       
TENIS 3.-12. 1. ATP CUP TÝMŮ Brisbane/Austrálie
  20.1.-2.2. AUSTRALIAN OPEN Melbourne/Austrálie
       
BOBY 3.-4. 1 SP Winterberg/Německo
  11-12. 1. SP La Plagne/Francie
  18.-19. 1. SP Innsbruck/Rakousko
  25.-26. 1. SP Königsee/Německo
       
CYKLISTIKA 12. 1. MČR V CYKLOKROSU JIČÍN
       
HÁZENÁ 10.-26. 1. ME MUŽŮ Švédsko/Rakousko/Norsko
  10. 1. ČESKO-RAKOUSKO Vídeň/Rakousko
  12. 1. ČESKO-SEVERNÍ MAKEDONIE Vídeň/Rakousko
  14. 1. ČESKO-UKRAJINA Vídeň/Rakousko
  16.-22. 1. ČTVRTFINÁLE Vídeň-Malmö/Rakousko-Švédsko
  24. 1. SEMIFINÁLE Stockholm/Švédsko
  25. 1. O 3. MÍSTO Stockholm/Švédsko
  26. 1. FINÁLE Stockholm/Švédsko
       
KRASOBRUSLENÍ 20.-26. 1. ME Štýrský Hradec/Rakousko
       
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ 4.-5. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/slalom Záhřeb/Chorvatsko
  8. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/slalom muži Madonna/Itálie
  9.-12. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, kombinace, super-G ženy Altenmark/Rakousko
  11.-12. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom muži Adelboden/Švýcarsko
  14. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/slalom ženy Flachau/Rakousko
  14.-19. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, kombinace, slalom muži Wengen/Švýcarsko
  18.-19. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/super-G, obří slalom ženy Sestriere/Itálie
  21.-26. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G, slalom muži Kitzbühel/Rakousko
  23. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G ženy Bansko/Bulharsko
  28. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/slalom muži Schladming/Rakousko
  29.1.-2.2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G ženy Rosa Chutor/Rusko
  30.1.-2.2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, obří slalom muži Ga-Pa/Německo
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ 3.-5.1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Val di Fiemme/ITálie
  11.-12. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drážďany/Německo
  18.-19. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
  25.-26. 1,. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Obesrstdorf/Německo
BIATLON 9.-12. 1. SP V BIATLONU Oberhof/Německo
  13.-19. 1. SP V BIATLONU Ruhpolding/Německo
  20.-26. 1. SP V BIATLONU Pokljuka/Slovinsko
SKOKY NA LYŽÍCH 31.12.-1.1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Turné čtyř můstků Ga-Pa/Německo
  3.-4. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Turné čtyř můstků Innsbruck/Rakousko
  5.-6. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Turné čtyř můstků Bischofshofen/Rakousko
  10.-12. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Sapporo/Japonsko
  10.-12. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Val di Fiemme/Itálie
  16.-19. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ŽENY Zao/Čína
  17.-19. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Neustadt/Německo
  24.-26. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ŽENY Rasnov/Rumunsko
  24.-26. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Zakopané/Polsko
  31.1.-2.2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ŽENY Oberstdorf/Německo
  31. 1.-2.2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Sapporo/Japonsko
SEVERSKÁ KOMBINACE 9.-12. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Val di Fiemme/Itálie
  24.-26.1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Oberstdorf/Německo
  30.1.-2.2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Seefeld/Rakousko
AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ 9.-11. 1. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Font Romeu/Fracie
  17.-18. 1. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Nakiska/Kanada
  17.-18. 1. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Sieseralm/Itálie
  18. 1. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Petrohrad/Rusko
  24.-26. 1. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Idre Fjäll/Švédsko
  25.-1. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Tremblant/Kanada
  25.-26. 1. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Moskva/Rusko
  29. 1.-1. 2. SP FREESTYLE/U-rampa, slopestyle muži + ženy Mammoth/USA
  31.-1. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Megeve/Francie
SNOWBOARDING 11. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /paralelní obří slalom muži + ženy Scuol/Švýcarsko
  13.-18. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle, U-rampa muži + ženy Laax/Švýcarsko
  14.-15. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /paralelní slalom muži + ženy Bad Gastein/Rakousko
  18. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /paralelní obří slalom muži + ženy Rogla/Slovinsko
  22.-23. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle muži + ženy Sieseralm/Itálie
  24.-26. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /snowboardcross muži + ženy Big White/Kanada
  25.-26. 1. SP VE SNOWBOARDINGU /paralelní slalom muži + ženy Piancavallo/Itálie
  29. 1.-1. 2. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle, U-rampa muži + ženy Mammoth/USA
  31. 1.-2. 2. SP VE SNOWBOARDINGU /snowboardcross muži + ženy Feldberg/Německo
       
MOTORISMUS 5.-17. 1. RALLY DAKAR Saúdská Arábie
  23.-26. 1. WRC RALLY MONTE CARLO  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 24.-26. 1. ME V SHORT TRACKU Debrecín/Maďarsko
       
SKELETON 5. 1. SP Winterberg/Německo
  10. 1. SP La Plagne/Francie
  17. 1. SP Innsbruck/Rakousko
  24. 1. SP Königssee/Německo
  31. 1. SP Sv. Mořic/Švýcarsko
       
STOLNÍ TENIS 22.-26. 1. KVALIFIKACE OH týmů Gondomar/Portugalsko
       
VOLEJBAL 5.-10. 1. KVALIFIKACE OH muži Berlín/Německo
  5.-12. 1. KVALIFIKACE OH ženy Apeldoorn/Nizozemí

ÚNOR

FOTBAL 15. 2. START JARNÍ ČÁSTI FORTUNA:LIGY  
  18.-19. 2. PLAY OFF LIGY MISTRŮ - 1. zápasy  
  20. 2. PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY - 1. zápasy  
  25.-26. 2. PLAY OFF LIGY MISTRŮ - odvety  
  27. 2. PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY - odvety  
       
HOKEJ 4. 2. LIGA MISTRŮ - FINÁLE
Mountfield HK - Frölunda
Hradec Králové
  6.-9. 2. ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY (Euro Hockey Tour) Stockholm/Švédsko
  6. 2. ŠVÉDSKO-ČESKO  
  8. 2. ČESKO-FINSKO  
  9. 2. ČESKO-RUSKO  
       
TENIS 20.1.-2.2. AUSTRALIAN OPEN Melbourne/Austrálie
  7.-8. FED CUP KVALIFIKACE  
       
AMERICKÝ FOTBAL 2. 2. SUPER BOWL Miami/USA
       
BADMINTON 11.-16. 2. ME týmů Liévin/Francie
       
BASKETBAL 6. - 9. 2. KVALIFIKACE OH ženy  
       
BOBY 1.-2. 2. SP Sv. Mořic/Švýcarsko
  14.-16. 2. SP Sigulda/Lotyšsko
  21.2.-1.3. MS Altenberg/Německo
       
CYKLISTIKA 1.-2. 2. MS V CYKLOKROSU Dübendorf/Švýcarsko
  26.2.-1.3. MS NA DRÁZE Berlín/Německo
       
GOLF 20.-23. 2. PGA MEXICO CHAMPIONSHIP WGCH Naucalpan/Mexiko
       
JUDO 8.-9. 2. GRAND SLAM Paříž/Francie
  21.-23. 2. GRAND SLAM Düsseldorf/Německo
       
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ 29.1.-2.2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G ženy Rosa Chutor/Rusko
  30.1.-2.2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, obří slalom muži Ga-Pa/Německo
  6.-9. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G ženy Ga-Pa/Německo
  8.-9. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/slalom, paralelní obří slalom muži Chamonix/Francie
  12.-16. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G muži Jen-čching/Čína
  15.-16. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom ženy Maribor/Slovinsko
  20.-23. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, kombinace, super-G ženy Crans Montana/Švýcarsko
  22.-23. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom muži Juzawa/Japonsko
  29.2.-1.3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/super-G, kombinace ženy La Thuile/Itálie
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ 7.-9. 2. SKI CLASSICSJIZERSKÁ 50  
  8.-9. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Falun/Švédsko
  15.-16. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ - Tour de Ski Oestersund/Švédsko
  18. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ - Tour de Ski Are/Švédsko
  20. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ - Tour de Ski Storlien/Norsko
  22.-23. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ - Tour de Ski Trondheim/Norsko
  29.2.-1.3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Lahti/Finsko
BIATLON 12.-23. 2. MS V BIATLONU Anterselva/Itálie
SKOKY NA LYŽÍCH 31.1.-2.2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Oberstdorf/Německo - ženy
  31.1.-2.2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Sapporo/Japonsko
  7.-9. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ženy  Hinzenbach/Rakousko
  7.-9. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Willingen/Německo
  14.-16. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Tauplitz/Rakousko
  20.-22. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Rasnov/Rumunsko
  21.-23. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ženy Ljubno/Slovinsko
  28.2.-1.3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Lety Oslo/Norsko
SEVERSKÁ KOMBINACE 30.1.-2.2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Seefeld/Rakousko
  7.-9. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Ötepää/Estonsko
  21.-23. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Trondheim/Norsko
  28.2.-1.3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Lahti/Finsko
AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ 29.1.-1.2. SP FREESTYLE/U-rampa, slopestyle muži + ženy Mammoth/USA
  31.-1. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Megeve/Francie
  1. 2. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Calgary/Kanada
  6.-8. 2. SP FREESTYLE/boule, akrobatické skoky muži + ženy Deer Valley/USA
  7.-9. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Feldberg/Německo
  12.-15. 2. SP FREESTYLE/U-rampa, slopestyle muži + ženy Calgary/Kanada
  22. 2. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Raubiči/Bulharsko
  22.-23. 2. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Tazawako/Japonsko
  22.-23. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Sunny Valley/Rusko
  28.2.-1.3. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Secret Garden/Čína
  29.2.-1.3. SP FREESTYLE/akrobatické skoky, boule muži + ženy Almaty/Kazachstán
SNOWBOARDING 29.1.-1. 2. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle, U-rampa muži + ženy Mammoth/USA
  1. 2. SP paralelní slalom muži + ženy Moskva/Rusko
  31.1.-2.2. SP VE SNOWBOARDINGU /snowboardcross muži + ženy Feldberg/Německo
  13.-16. 2. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle, U-rampa muži + ženy Calgary/Kanada
  22.-23. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní obří slalom muži + ženy Pchjončchang/Korea
  29.2.-1.3. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní obří slalom muži + ženy Blue Mountain/Kanada
       
MOTORISMUS 13.-16. 2. WRC ŠVÉDSKÁ RALLY  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 7.-8. 2 SP Calgary/Kanada
  13.-16. 2. MS NA JEDNOTLIVÝCH TRATÍCH Salt Lake City/USA
  21.-23. 2. MS JUNIORŮ Tomaszów/Polsko
  28.2.-1.3. MS VE VÍCEBOJI Hamar/Norsko
       
SKELETON 15.-16. 2. SP Sigulda/Lotyšsko
  21.2.-1.3. MS Altenberg/Německo
       
SPORTOVNÍ STŘELBA 23.2.-2.3. ME ve vzduchových zbraní Wroclav/Polsko
       
STOLNÍ TENIS 12.-16. 2. CZECH OPEN junioři HODONÍN
       
ZÁPAS 10.-16. 2. ME Řím/Itálie

BŘEZEN

FOTBAL 3. 3. LOS LIGY NÁRODŮ UEFA Amsterdam/Nizozemí
  20. 3. LOS LIGY MISTRŮ/čtvrtfinále a semifinále  
  26. 3. Česko - Mexiko (příprava na EURO) Charlotte/USA
  29. 3. Česko - Honduras (příprava na EURO) Miami/USA
  26.-28. 3. BARÁŽ O EURO 2020 SEMIFINÁLE  
  29.-31. 3. BARÁŽ O EURO 2020 SEMIFINÁLE  
       
HOKEJ 6. 3. EXTRALIGA konec základní části  
  9. 3. EXTRALIGA start play off  
  31.3.-10.4. MS ženy Halifax/Kanada
       
TENIS 6.-7. 3. DAVIS CUP KVALIFIKACE  
       
ATLETIKA 13.-15. 3. HALOVÉ MS Nanking/Čína
       
BASEBALL 26. 3. START MLB  
       
BASKETBAL 18. - 22.3. KVALIFIKACE OH muži (3x3) Dillí/ Indie
       
BOBY 21.2.-1.3. MS Altenberg/Německo
       
CURLING 14.-22. 3. MS ženy Prince George/Kanada
  28.3.-5.4. MS muži Glasgow/Velká Británie
       
CYKLISTIKA 26.2.-1.3. MS NA DRÁZE Berlín/Německo
       
GOLF 26.-29. 3. PGA MATCH PLAY WGCH Austin/USA
       
JUDO 13.-15. 3. GRANDSLAM Jekatěrinburg/Rusko
       
KRASOBRUSLENÍ 2.-8. 3. MS JUNIORŮ Tallin/Estonsko
  16.-22. 3. MS Montreal/Kanada
       
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ 29.2.-1.3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/super-G, kombinace muži Hinterstoder/Rakousko
  29.2.-1.3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/super-G, kombinace ženy La Thuile/Itálie
  5.-8. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G muži Kvitfjel/Norsko
  7.-8. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom ženy Ofterschwang/Německo
  12.-14. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom ženy Are/Švédsko
  14.-15. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/obří slalom, slalom muži Kranjska Gora/Slovinsko
  16.-22. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/sjezd, super-G, obří slalom, slalom Cortina/Itálie
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ 29.2.-1.3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Lahti/Finsko
  1. 3.  Vasův běh Sälen/Švédsko
  4. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drammen/Norsko
  7.-8. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Oslo/Norsko
  14.-15. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Quebec/Kanada
  17. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Minneapolis/USA
  20.-22. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Canmore/Kanada
BIATLON 2.-8. 3. SP V BIATLONU NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
  9.-15. 3. SP V BIATLONU Kontiolahti/Finsko
  16.-22. 3. SP V BIATLONU Oslo/Norsko
SKOKY NA LYŽÍCH 28.2.-1.3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Lety Oslo/Norsko
  9.-10. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Lety Lillehammer/Norsko
  11.-12. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/Lety Trondheim/Norsko
  13.-15. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ženy Nižnyj Tagil/Rusko
  13.-15. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Vikersubd/Norsko
  20.-22. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH - ženy Čajkovskij/Rusko
SEVERSKÁ KOMBINACE 28.2.-1.3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Lahti/Finsko
  6.-7. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Oslo/Norsko
  13.-15. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Schonach/Německo
AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ 28.2.-1.3. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Secret Garden/Čína
  29.2.-1.3. SP FREESTYLE/akrobatické skoky, boule muži + ženy Šymbulak/Kazachstán
  7.-8. 3. SP FREESTYLE/akrobatické skoky, boule muži + ženy Krasnojarsk/Rusko
  14. 3. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Veysonnaz/Švýcarsko
  14.-15. 3. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Idre Fjäll/Švédsko
  19.-21. 3. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Silvaplana/Švýcarsko
SNOWBOARDING 29.2.-1.3. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Blue Mountain/Kanada
  6.-7. 3. SP VE SNOWBOARDINGU /snowboardcross muži + ženy Sierra Nevada/Španělsko
  15. 3. SP VE SNOWBOARDINGU /snowboardcross muži + ženy Veysonnaz/Švýcarsko
  14.-15. 3. SP VE SNOWBOARDINGU /paralelní slalom muži + ženy Winterberg/Německo
  20.-21. 3. SP VE SNOWBOARDINGU /slopestyle muži + ženy ŠPINDLERŮV MLÝN
       
MOTORISMUS 15. 3. START NOVÉ SEZONY FORMULE 1 - GP AUSTRÁLIE Melbourne/Austrálie
  22. 3. FORMULE 1 - GP BAHRAJNU Bahrajn
  8. 3. START NOVÉ SEZONY MOTOGP - GP KATARU Losail/Katar
  22. 3. MOTOGP - GP THAJSKA Buriram/Thajsko
  12.-15. 3. WRC MEXICKÁ RALLY  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 28.2.-1.3. MS VE VÍCEBOJI Hamar/Norsko
  7.-8. 3. SP FINÁLE Heerenveen/Nizozemí
  13.-15. 3. MS V SHORT TRACKU Soul/Korea
       
SKELETON 21.2.-1.3. MS Altenberg/Německo
       
SPORTOVNÍ STŘELBA 23.2.-2.3. ME ve vzduchových zbraních Wroclav/Polsko
       
STOLNÍ TENIS 22.-29. 3. MS Busan/Jižní Korea

DUBEN

FOTBAL 25. 4. FORTUNA:LIGA poslední kolo základní části  
       
HOKEJ 4. 4. KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI NHL  
  7. 4. START STANLEY CUPU  
  16. 4. START FINÁLE TISPORT EXTRALIGA  
  26. 4. KONEC SEZONY TIPSPORT EXTRALIGA  
  31.3.-10.4. MS ŽENY Halifax/Kanada
  16.-26. 4. MS HRÁČŮ DO 18 LET Plymouth, Ann Arbour/USA
  30.4.-3.5. ČESKÉ CARLSON HRY ??????
  30. 4.- ČESKO-FINSKO  
  2. 5.- ČESKO-ŠVÉDSKO  
  3. 5.- ČESKO-RUSKO  
       
TENIS 14.-19. 4. FED CUP FINÁLOVÁ SKUPINA Budapešť/Maďarsko
  27.4.-3.5. J&T PRAGUE OPEN PRAHA
       
ATLETIKA 13.-15. 3. HALOVÉ MS Nanking/Čína
  17. 4. DIAMANTOVÁ LIGA Dauhá/Katar
  20. 4. BOSTON MARATON  
  26. 4. LONDON MARATON  
       
BADMINTON 21.-26. 4. ME JEDNOTLIVCŮ Dánsko
       
BASKETBAL 15. 4. NBA konec základní části  
  17.-19. 4. EUROLIGA ženy Final Four  
  18. 4. NBA start play off  
       
CURLING 28.3.-5.4. MS MUŽI Glasgow/Velká Británie
  18.-25. 4. MS smíšených dvojic Kelowna/Kanada
       
CYKLISTIKA 12. 4. PAŘÍŽ-ROUBAIX  
  26. 4 Lutych - Bastogne - Lutych  
       
DOSTIHY 4. 4. VELKÁ NÁRODNÍ Liverpool/Velká Británie
       
GOLF 9.-12. 4. MASTERS Augusta/USA
       
MOTORISMUS 5. 4. FORMULE 1 - GP VIETNAMU Hanoj/Vietnam
  19. 4. FORMULE 1 - GP ČÍNY Šanghaj/Čína
  5. 4. MOTOGP - GP USA Austin/USA
  19. 4. MOTOGP - GP ARGENTINY Santiago/Argentina
  16.-19. 4. WRC RALLY CHILE  
  30.4.-3.5. WRC ARGENTINSKÁ RALLY  
       
STOLNÍ TENIS 8.-12. 4. KVALIFIKACE OH jednotlivců Moskva/Rusko
       
ŠERM 21.-23. 4. ME týmy Brusel/Belgie
       
VESLOVÁNÍ 27.-29. 4. KVALIFIKACE OH Varese/Itálie
       
VZPÍRÁNÍ 4.-12. 4. ME Moskva/Rusko

KVĚTEN

FOTBAL 2. 5. FORTUNA:LIGA start nadstavby  
  17. 5. FORTUNA:LIGA finále play off o EL  
  23. 5. FORTUNA:LIGA poslední kolo nadstavby  
  27. 5. FORTUNA:LIGA baráž o postup  
  27. 5. EVROPSKÁ LIGA FINÁLE Gdaňsk/Polsko
  30. 5. LIGA MISTRŮ FINÁLE Istanbul/Turecko
       
HOKEJ 30.4.-3.5. ČESKÉ CARLSON HRY ??????
  30. 4. ČESKO-FINSKO  
  2. 5. ČESKO-ŠVÉDSKO  
  3. 5. ČESKO-RUSKO  
  8.-24. 5. MS V HOKEJI 2020 Curych, Lausanne/Švýcarsko
  8. 5. Kanada-Německo Lausanne
    ČESKO-ŠVÉDSKO Lausanne
    Finsko-USA Curych
    Rusko-Švýcarsko Curych
  9. 5. Německo-Velká Británie Lausanne
    Slovensko-Dánsko Lausanne
    ČESKO-BĚLORUSKO Lausanne
    Itálie-USA Curych
    Lotyšsko-Norsko Curych
    Švýcarsko-Kazachstán Curych
  10. 5. Velká Británie-Slovensko Lausanne
    Kanada-Dánsko Lausanne
    Švédsko-Bělorusko Lausanne
    Rusko-Norsko Curych
    Kazachstán-Lotyšsko Curych
    Finsko-Itálie Curych
  11. 5. ČESKO-KANADA Lausanne
    Německo-Švédsko Lausanne
    USA-Rusko Curych
    Švýcarsko-Finsko Curych
  12. 5. Velká Británie-Dánsko Lausanne
    Bělorusko-Slovensko Lausanne
    Kazachastán-Norsko Curych
    Itálie-Lotyšsko Curych
  13. 5. ČESKO-VELKÁ BRITÁNIE Lausanne
    Kanada-Bělorusko Lausanne
    USA-Kazachstán Curych
    Rusko-Itálie Curych
  14. 5. Dánsko-Německo Lausanne
    Švédsko-Slovensko Lausanne
    Norsko-Švýcarsko Curych
    Finsko-Lotyšsko Curych
  15. 5. Německo-Bělorusko Lausanne
    Velká Británie-Kanada Lausanne
    Kazachstán-Rusko Curych
    Švýcarsko-Itálie Curych
  16. 5. Dánsko-Bělorusko Lausanne
    Kanada-Švédsko Lausanne
    ČESKO-SLOVENSKO Lausanne
    Lotyšsko-USA Curych
    Norsko-Itálie Curych
    Rusko-Finsko Curych
  17. 5. Švédsko-Velká Británie Lausanne
    Německo-Slovensko Lausanne
    Finsko-Kazachstán Curych
    Švýcarsko-Lotyšsko Curych
  18. 5. Bělorusko-Velká Británie Lausanne
    ČESKO-DÁNSKO Lausanne
    Itálie-Kazachstán Curych
    USA-Norsko Curych
  19. 5. Slovensko-Kanada Lausanne
    ČESKO-NĚMECKO Lausanne
    Dánsko-Švédsko Lausanne
    Lotyšsko-Rusko Curych
    Norsko-Finsko Curych
    USA-Švýcarsko Curych
  21. 5. ČTVRTFINÁLE Lausanne/Curych
  23. 5. SEMIFINÁLE Curych
  24. 5. FINÁLE + O 3. MÍSTO Curych
       
TENIS 24.5.-7.6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 3. 5. PRAŽSKÝ MARATON  
  10. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Čína
  16. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Šanghaj/Čína???
  22. 5. ZLATÁ TRETRA OSTRAVA
  24. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Stockholm/Švédsko
  28. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Řím/Itálie
  31. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Rabat/Maroko
       
BASKETBAL 22.-24. 5. EUROLIGA muži Final four Köln/Německo
       
CYKLISTIKA 9.-31. 5. GIRO D´ITALIA  
  14.-17. 5. ME HORSKÝCH KOL Rakousko
  22.-24. 5. SP HORSKÝCH KOL NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
       
GOLF 14.-17. 5. PGA CHAMPIONSHIP San Francisco/USA
       
HÁZENÁ 9.-10. 5. LIGA MISTRŮ ženy Final four Budapešť/Maďarsko
  30.-31. 5. LIGA MISTRŮ muži Final four Köln/Německo
       
JUDO 1.-3. 5. ME PRAHA
  8.-9. 5. GRANDSLAM Baku/Ázerbájdžán
       
KANOISTIKA 6.-7. 5. KVALIFIKACE OH RAČICE
  8.-10. 5. SP RAČICE
  15.-17. 5. ME ve vodním slalomu Lee Valley/Velká Británie
  23.-25. 5. KVALIFIKACE OH Duisburg/Německo
       
MODERNÍ GYMNASTIKA 14.-16. 5. MS Baku/Ázerbájdžán
       
MODERNÍ PĚTIBOJ 25.-31. 5. MS Sia-men/Čína
       
MOTORISMUS 3. 5. FORMULE 1 - GP NIZOZEMSKA Zandvoort/Nizozemí
  10. 5. FORMULE 1 - GP ŠPANĚLSKA Barcelona/Španělsko
  24. 5. FORMULE 1 - GP MONAKA Monte Carlo/Monako
  3. 5. MOTOGP - GP ŠPANĚLSKA Jerez/Španělsko
  17. 5. MOTOGP - GP FRANCIE Le Mans/Francie
  31. 5. MOTOGP - GP ITÁLIE San Piero/Itálie
  30.4.-3.5. WRC ARGENTINSKÁ RALLY  
  21.-24. 5. WRC PORTUGALSKÁ RALLY  
       
PLAVÁNÍ 11.-24.5. ME Budapešť/Maďarsko
       
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA 29.-31. 5. MS Ženeva/Švýcarsko
       
SPORTOVNÍ STŘELBA 6.-20. 5. ME brokovnice Chateauroux/Francie
  17.-28. 5. KVALIFIKACE OH/puška + pistole 10 m PLZEŇ
       
STOLNÍ TENIS 28.-31. 5. KVALIFIKACE OH jednotlivců Dauhá/Katar
       
VESLOVÁNÍ 17.-19. 5. KVALIFIKACE OH FINÁLE Lucern/Švýcarsko
       
VOLEJBAL 16.-17. 5. LIGA MISTRŮ ženy Superfinále  
  16.-17. 5. LIGA MISTRŮ muži Superfinále  
  20.-24. 5. SVĚTOVÝ OKRUH v plážovém volejbalu OSTRAVA

ČERVEN

FOTBAL 4. 6. Itálie - Česko (příprava na EURO) Itálie
  7. 6. Česko - Rakousko (generálka na EURO) Praha
  12.6.-12.7. EURO 2020  
  12. 6. Itálie-Turecko (skupina A) Řím/Itálie
  13. 6. Wales-Švýcarsko (skupina A) Baku/Ázerbájdžán
    Dánsko-Finsko (skupina B) Kodaň/Dánsko
    Rusko-Belgie (skupina B) Petrohrad/Rusko
  14. 6. Anglie-Chorvatsko (skupina D) Londýn/Velká Británie
    Rakousko-kvalifikant (skupina C) Bukurešť/Rumunsko
    Nizozemí-Ukrajina (skupina C) Amsterdam/Nizozemí
  15. 6. ČESKO-kvalifikant (skupina D) Glasgow/Velká Británie
    Polsko-kvalifikant (skupina E) Dublin/Irsko
    Španělsko-Švédsko (skupina E) Bilbao/Španělsko
  16. 6. Portugalsko-kvalifikant (skupina F) Budapešť/Maďarsko
    Německo-Francie (skupina F) Mnichov/Německo
  17. 6. Rusko-Finsko (skupina B) Petrohrad/Rusko
    Turecko-Wales (skupina A) Baku/Ázerbájdžán
    Itálie-Švýcarsko (skupina A) Řím/Itálie
  18. 6. Ukrajina-kvalifikant (skupina C) Bukurešť/Rumunsko
    Dánsko-Belgie (skupina B) Kodaň/Dánsko
    Nizozemí-Rakousko (skupina C) Amsterdam/Nizozemí
  19. 6. Švédsko-kvalifikant (skupina E) Dublin/Irsko
    ČESKO-Chorvatsko (skupina D) Glasgow/Velká Británie
    Anglie-kvalifikant (skupina D) Londýn/Velká Británie
  20. 6. Francie-kvalifikant (skupina F) Budapešť/Maďarsko
    Německo-Portugalsko (skupina F) Mnichov/Německo
    Španělsko-Polsko (skupina E) Bilbao/Španělsko
  21. 6. Itálie-Wales (skupina A) Řím/Itálie
    Švýcarsko-Turecko (skupina A) Baku/Ázerbájdžán
  22. 6. Ukrajina-Rakousko (skupina C) Bukurešť/Rumunsko
    Nizozemí-kvalifikant (skupina C) Amsterdam/Nizozemí
    Finsko-Belgie (skupina B) Petrohrad/Rusko
    Dánsko-Rusko (skupina B) Kodaň/Dánsko
  23. 6. Chorvatsko-kvalifikant (skupina D) Glasgow/Velká Británie
    Anglie-ČESKO (skupina D) Londýn/Velká Británie
  24. 6. Švédsko-Polsko (skupina E) Dublin/Irsko
    Španělsko-kvalifikant (skupina E) Bilbao/Španělsko
    Portugalsko-Francie (skupina F) Budapešť/Maďarsko
    Německo-kvalifikant (skupina F) Mnichov/Německo
    OSMIFINÁLE  
  27. 6. 2A-2B Amsterdam/Nizozemí
    1A-2C Londýn/Velká Británie
  28. 6. 1C-3D/E/F Budapešť/Maďarsko
    1B-3A/D/E/F Bilbao/Španělsko
  29. 6. 2D-2E Kodaň/Dánsko
    1F-3A/B/C Bukurešť/Rumunsko
  30. 6. 1D-2F Dublin/Irsko
    1E-3/A/B/C/D Glasgow/Velká Británie
    ČTVRTFINÁLE  
  3. 7.   Petrohrad/Rusko
      Mnichov/Německo
  4. 7.   Baku/Ázerbájdžán
      Řím/Itálie
    SEMIFINÁLE  
  7. 7.   Londýn/Velká Británie
  8. 7.   Londýn/Velká Británie
  12. 7. FINÁLE Londýn/Velká Británie
       
HOKEJ 5. 6. FINÁLE STANLEY CUPU  
  24. 6. NHL/UDÍLENÍ CEN Toronto/Kanada
  26.-27. 6. NHL DRAFT Montreal/Kanada
       
TENIS 24.5.-7.6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
  29.6.-12.7. WIMBLEDON Londýn/Velká Británie
       
ATLETIKA 7. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Eugene/USA
  11. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Oslo/Norsko
  13. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Paříž/Francie
  25.-30. 6. ME Paříž/Francie
       
BASEBALL 22.-28. 6. PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN  
       
BASKETBAL 10. 6. KONEC NBA PLAY OFF  
  23.-28. 6. KVALIFIKACE OH muži Victoria/Kanada
       
CYKLISTIKA 25.-28. 6. MS HORSKÝCH KOL Albstadt/Německo
  27.6.-19.7. TOUR DE FRANCE  
       
GOLF 18.-21. 6. US OPEN Mamaroneck/USA
       
HÁZENÁ 31.5.-2.6. LIGA MISTRŮ muži Final four Köln/Německo
       
KANOISTIKA 4.-7. 6. ME Bascov/Rumunsko
       
MOTORISMUS 7. 6. FORMULE 1 - GP ÁZERBÁJDŽÁNU Baku/Ázerbájdžán
  14. 6. FORMULE 1 - GP KANADY Montreal/Kanada
  28. 6. FORMULE 1 - GP FRANCIE La Castellet/Francie
  7. 6. MOTOGP - GP KATALÁNIE Barcelona/Španělsko
  21. 6. MOTOGP - GP NĚMECKA Sachsenring/Německo
  28. 6. MOTOGP - GP NIZOZEMSKA Assen/Nizozemí
  4.-7. 6. WRC RALLY SARDÍNIE  
       
SOFTBALL 22.-27. 6. ME muži LEDENICE
       
ŠERM 1.-30. 6. ME  
       
VESLOVÁNÍ 5.-7. 6. ME Poznaň/Polsko

ČERVENEC

FOTBAL 12.6.-12.7. EURO 2020  
    ČTVRTFINÁLE  
  3. 7.   Petrohrad/Rusko
      Mnichov/Německo
  4. 7.   Baku/Ázerbájdžán
      Řím/Itálie
    SEMIFINÁLE  
  7. 7.   Londýn/Velká Británie
  8. 7.   Londýn/Velká Británie
  12. 7. FINÁLE Londýn/Velká Británie
  18. 7. START NOVÉHO ROČNÍKU FORTUNA:LIGY  
  21.-22. 7. LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO  
  23. 7. EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO  
  28.-29. 7. LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
  30. 7. EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
OLYMPIÁDA 22.7.-9. 8. OLYMPIJSKÉ HRY 2020 Tokio/Japonsko
  22. 7. Fotbal ženy  
    Softball ženy  
  23. 7. Fotbal ženy  
    Softball ženy  
  24. 7. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ  
    Lukostřelba muži + ženy  
    Veslování muži + ženy  
  25. 7. Badminton muži + ženy  
    Basketbal 3x3 muži + ženy  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika závod muži  
    Fotbal ženy  
    Házená muži  
    Jezdectví drezura  
    Judo finále muži do 68kg + ženy do 40kg  
    Lukostřelba finále smíšené týmy  
    Plavání rozplavby muži + ženy  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Softball ženy  
    Sportovní gymnastika muži  
    Sportovní střelba finále muži 10m pistole + ženy 10m vzduchová puška  
    Stolní tenis muži + ženy + smíšené dvojice  
    Šerm finále muži šavle + ženy kord  
    Teakwondo finále muži do 58kg + ženy do 49kg  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy  
    Veslování muži + ženy  
    Vodní pólo ženy  
    Volejbal muži  
    Vzpírání finále ženy do 49kg  
  26. 7. Badminton muži + ženy  
    Basketbal 3x3 muži + ženy  
    Basketbal muži  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika závod ženy  
    Fotbal muži  
    Házená ženy  
    Jachting muži + ženy  
    Jezdectví drezura  
    Judo finále muži do 66kg + ženy do 52kg  
    Lukostřelba finále ženy týmy  
    Plavání finále muži polohovka 400m, volný způsob 400m  
    Plavání finále ženy polohovka 400m, štafeta 4x100m  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Skateboard finále muži street  
    Skoky do vody finále ženy 3m prkno synchronizované  
    Softball ženy  
    Sportovní gymnastika ženy  
    Sportovní střelba finále muži 10m vzduchová puška + ženy 10m pistole  
    Střelba skeet muži + ženy  
    Stolní tenis muži + ženy + smíšené dvojice  
    Surfing muži + ženy  
    Šerm finále muži kord + ženy fleret  
    Teakwondo finále muži do 68kg + ženy do 57kg  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy  
    Veslování muži + ženy  
    Vodní pólo muži  
    Vodní slalom muži + ženy  
    Volejbal ženy  
    Vzpírání finále muži do 61kg a do 67kg  
  27. 7. Badminton muži + ženy  
    Basketbal 3x3 muži + ženy  
    Basketbal muži  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika horská kola muži  
    Házená muži  
    Jachting muži + ženy  
    Judo finále muži do 73kg + ženy do 57kg  
    Lukostřelba finále muži týmy  
    Plavání finále muži prsa 100m, štafety 4x100m  
    Plavání finále ženy motýlek 100m, volný způsob 400m  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Ragby muži  
    Skateboard finále ženy street  
    Skoky do vody finále muži 10m  
    Softball ženy  
    Sportovní gymnastika finále muži týmy  
    Sportovní střelba finále muži skeet + ženy skeet  
    Stolní tenis muži + ženy  
    Surfing muži + ženy  
    Šerm finále muži fleret + ženy šavle  
    Teakwondo finále muži do 80kg + ženy do 67kg  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy  
    Triatlon muži  
    Veslování muži + ženy  
    Vodní pólo ženy  
    Vodní slalom finále muži C1  
    Volejbal ženy  
    Vzpírání finále ženy do 55kg  
  28. 7. Badminton muži + ženy  
    Basketbal 3x3 muži + ženy  
    Basketbal ženy  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika horská kola ženy  
    Fotbal ženy  
    Házená ženy  
    Jachting muži + ženy  
    Jezdectví finále drezura týmy  
    Judo finále muži do 81kg + ženy do 63kg  
    Lukostřelba muži + ženy  
    Plavání finále muži volný způsob 200m, znak 100m  
    Plavání finále ženy prsa 100m, znak 100m  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej muži  
    Ragby muži  
    Skoky do vody finále ženy 10m  
    Softball finále ženy  
    Sportovní gymnastika finále ženy týmy  
    Sportovní střelba finále smíšené dvojice vzduchová puška a pistol  
    Stolní tenis muži + ženy  
    Surfing muži + ženy  
    Šerm finále ženy kord  
    Teakwondo finále muži nad 80kg + ženy nad 67kg  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy  
    Triatlon ženy  
    Veslování muži + ženy  
    Vodní pólo muži  
    Vodní slalom finále ženy K1  
    Volejbal ženy  
    Vzpírání finále ženy do 59kg a do 64kg  
  29. 7. Badminton muži + ženy  
    Baseball muži  
    Basketbal 3x3 finále muži + ženy  
    Basketbal muži  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika časovka muži + ženy  
    Fotbal muži  
    Házená muži  
    Jachting muži + ženy  
    Jezdectví finále drezura jednotlivci  
    Judo finále muži do 90kg + ženy do 70kg  
    Lukostřelba muži + ženy  
    Plavání finále muži motýlek 200m, štafety 4x200m  
    Plavání finále ženy volný způsob 200m, volný způsob 1500m  
    Plážový volejbal muži  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Ragby finále muži  
    Skoky do vody finále muži 3m prkno synchronizované  
    Sportovní gymnastika finále muži jednotlivci  
    Sportovní střelba trap muži + ženy  
    Stolní tenis muži + ženy  
    Surfing finále muži + ženy  
    Šerm finále muži šavle  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy, smíšená dvouhra  
    Veslování finále muži dvojskif, čtyřka + ženy dvojskif, čtyřka  
    Vodní pólo ženy  
    Vodní slalom muži K1 + ženy C1  
    Volejbal muži  
    Vzpírání finále muži do 73kg  
  30. 7. Badminton muži + ženy  
    Baseball muži  
    Basketbal muži + ženy  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika BMX muži + ženy  
    Golf ženy  
    Házená ženy  
    Jachting muži + ženy  
    Judo finále muži do 100kg + ženy do 78kg  
    Lukostřelba muži + ženy  
    Plavání finále muži volný způsob 800m a 100m, prsa 200m  
    Plavání finále ženy motýlek 200m, štafety 4x200m  
    Plážový volejbal muži  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Ragby ženy  
    Sportovní gymnastika finále ženy jednotlivci  
    Sportovní střelba finále trap muži + ženy a ženy pistole 25m  
    Stolní tenis finále ženy jednotlivci  
    Šerm finále ženy týmy fleret  
    Tenis muži + ženy, čtyřhra muži + ženy, smíšená dvouhra  
    Veslování finále muži párová dvojka, lehké váhy + ženy párová dvojka + lehké váhy  
    Vodní pólo muži  
    Vodní slalom finále ženy C1  
    Volejbal ženy  
  31. 7. Atletika muži 10km, 20km chůze, skok do výšky, 3000m, disk, 400m překážky, 20km  
    Atletika ženy 800m, 100m, 5000m, trojskok, 4x400m smíšená štafeta  
    Badminton finále smíšené týmy  
    Baseball muži  
    Basketbal ženy  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika finále BMX muži + ženy  
    Fotbal ženy  
    Golf muži  
    Házená muži  
    Jachting muži + ženy  
    Jezdectví týmy + jednotlivci  
    Judo finále muži nad 100kg + ženy nad 78kg  
    Lukostřelba finále ženy  
    Plavání finále muži znak 200m + ženy volný způsob 100m  
    Plážový volejbal muži  
    Pozemní hokej muži + ženy  
    Ragby ženy  
    Skoky na trampolíně finále ženy  
    Skoky do vody ženy 3m prkno  
    Sportovní střelba finále ženy pistole 25m  
    Stolní tenis finále muži jednotlivci  
    Šerm finále muži týmy kord  
    Tenis finále muži čtyřhra  
    Veslování finále muži skif, osmy + ženy skif, osmy  
    Vodní pólo ženy  
    Vodní slalom finále muži K1  
    Volejbal muži  
       
TENIS 29.6.-12.7. WIMBLEDON Londýn/Velká Británie
       
ATLETIKA 4. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Londýn/Velká Británie
  10. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Monako
       
CYKLISTIKA 27.6.-19.7. TOUR DE FRANCE  
       
GOLF 2.-5. 7. PGA ST. JUDE INVITATIONAL WGCH Memphis/USA
  16.-27. 7. THE OPEN Sandwich/Velká Británie
       
MOTORISMUS 5. 7. FORMULE 1 - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  19. 7. FORMULE 1 - GP VELKÉ BRITÁNIE Silverstone/Velká Británie
  12. 7. MOTOGP - GP FINSKA Iitti/Finsko
  16.-19. 7. WRC RALLYE KEŇA  
       
SQUASH 25.-30. 7. MS týmů muži Gold Coast/Austrálie

SRPEN

FOTBAL 4.-5. 8. LIGA MISTRŮ -3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  6. 8. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  11.-12. 8. LIGA MISTRŮ -3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  13. 8. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  18.-19. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  20. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  25.-26. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, ODVETY  
  27. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, ODVETY  
  28. 8. LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ + EVROPSKÉ LIGY  
       
HOKEJ 4.-9. 8. HLINKA GRETZKY MEMORIAL CUP Red Deer/Kanada
  26. 8. START LIGY MISTRŮ SKUPINY  
OLYMPIÁDA 22. 7.-9. 8. OLYMPIJSKÉ HRY 2020 Tokio/Japonsko
  1. 8. Atletika muži skok o tyči, 800m, 100m  
    Atletika ženy 400m překážek, disk, 100m překážek  
    Badminton finále muži čtyřhra  
    Baseball muži  
    Basketbal muži  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika BMX Freestyle muži + ženy  
    Fotbal muži  
    Golf muži  
    Házená ženy  
    Jachting muži + ženy  
    Jezdectví drezura týmy a jednotlivci  
    Judo finále smíšené týmy  
    Lukostřelba finále muži  
    Plavání finále muži motýlek 100m  
    Plavání finále ženy znak 200m, volný způsob 800m, smíšené šfatety 4x100m  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej ženy  
    Ragby finále ženy  
    Skoky na trampolíně finále muži  
    Skoky do vody ženy 3m prkno  
    Sportovní střelba finále ženy 50m puška, smíšené týmy trap  
    Šerm finále ženy šavle  
    Tenis finále ženy, o bronz muži a ženy čtyřhra, smíšená čtyřhra  
    Triatlon smíšený závod  
    Vodní pólo muži  
    Volejbal ženy  
    Vzpírání finále muži do 81kg, do 96kg  
  2. 8. Atletika finále muži 100m, disk, smíšené štafety 4x400m  
    Atletika 400m překážek, 400m, 800m  
    Atletika finále ženy maraton, trojskok, kladivo, 3000m, skok do dálky, 800m  
    Atletika 100m překážek  
    Badminton finále ženy  
    Baseball muži  
    Basketbal muži + ženy  
    Box muži + ženy  
    Cyklistika finále BMX Freestyle muži + ženy  
    Golf finále muži  
    Házená muži  
    Jachting finále laser muži + ženy  
    Jezdectví parkur  
    Plavání finále muži volný způsob 50m, 1500m, štafety 4x100m  
    Plavání finále ženy volný způsob 50m, štafety 4x100m  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej muži  
    Skoky do vody finále ženy 3m prkno  
    Sportovní gymnastika finále muži + ženy na jednotlivých nářadích  
    Sportovní střelba muži 25m pistol  
    Stolní tenis muži + ženy týmy  
    Šerm finále muži týmy fleret  
    Tenis finále muži + ženy čtyřhra + smíšené čtyřhra  
    Vodní pólo ženy  
    Volejbal muži  
    Vzpírání finále ženy 76kg  
    Zápas muži řecko-římský + ženy volný styl  
  3. 8. Atletika finále muži skok do dálky, 3000m, kladivo, 400m  
    Atletika finále ženy 100m překážek, disk, 5000m, 1500m, 200m, 400m překážek  
    Badminton finále muži  
    Baseball muži  
    Basketbal ženy  
    Cyklistika na dráze muži týmové sprinty + ženy týmový sprint  
    Fotbal ženy semifinále  
    Házená ženy  
    Jachting finále 49er muži + ženy  
    Jezdectví finále parkur týmy a jednotlivci  
    Kanoistika muži + ženy  
    Plážový volejbal muži + ženy  
    Pozemní hokej ženy  
    Skoky do vody muži 3m prkno  
    Synchronizované plavání  
    Sportovní gymnastika finále muži + ženy na jednotlivých nářadích  
    Sportovní střelba finále muži 25m pistol a 50m puška  
    Stolní tenis muži + ženy týmy  
    Volejbal ženy  
    Vodní pólo muži  
    Vzpírání finále ženy nad 87kg  
    Zápas finále muži řecko-římský 60kg, 130kg + ženy volný způsob 786kg, 130kg  
  4. 8. Atletika finále muži 400m překážek, trojskok, 1500m, koule, 200m, 110m překážek, 5000m  
    Atletika finále ženy skok do dálky, kladivo, 800m, 200m, oštěp, 400m  
    Baseball muži  
    Basketbal muži  
    Box finále muži welterová váha + ženy pérová váha  
    Cyklistika na dráze finále muži týmový sprint + ženy týmový sprint  
    Fotbal muži semifinále  
    Házená muži  
    Jachting finále Finn  
    Jezdectví skoky jednotlivci  
    Kanoistika finále muži C2 1000m, K1 1000m + ženy K1 200m, K2 500m  
    Plážový volejbal muži  
    Pozemní hokej muži semifinále  
    Skoky do vody finále muži 3m prkno  
    Sportovní gymnastika finále muži + ženy na jednotlivých nářadích  
    Sportovní lezení muži kombinace  
    Stolní tenis muži + ženy týmy  
    Synchronizované plavání  
    Vodní pólo ženy  
    Volejbal muži  
    Vzpírání finále muži 109kg  
    Zápas finále muži řecko-římský 77kg, 97kg + ženy volný styl 68kg  
  5. 8. Atletika finále muži kladivo, 800m, 200m, desetiboj, oštěp, 110m překážek  
    Atletika finále ženy 400m překážek, 3000m, sedmiboj, 1500m, 400m  
    Baseball muži semifinále  
    Basketbal ženy  
    Box finále muži lehká váha  
    Cyklistika na dráze finále muži týmový sprint + ženy keirin  
    Golf ženy  
    Házená ženy  
    Jachting finále 470 muži + ženy  
    Jezdectví finále skoky jednotlivci  
    Kanoistika muži K1 200m, K2 1000m + ženy C1 200m, K1 500m  
    Plavání ženy 10km  
    Plážový volejbal muži  
    Pozemní hokej ženy semifinále  
    Skateboarding finále ženy  
    Skoky do vody ženy 10m  
    Sportovní lezení ženy kombinace  
    Stolní tenis muži + ženy týmy semifinále  
    Synchronizované plavání finále  
    Vodní pólo muži  
    Volejbal ženy  
    Vzpírání finále muži nad 109kg  
    Zápas finále muži řecko-římský 67kg, 87kg + ženy volný styl 62kg  
  6. 8. Atletika finále muži trojskok, 110m překážek, 400m, koule, desetiboj, 1500m  
    Atletika finále ženy skok o tyči, sedmiboj, dálka, 4x100m  
    Baseball muži semifinále  
    Basketbal muži semifinále  
    Box finále muži pérová váha  
    Cyklistika na dráze finále muži omnium + ženy keirin  
    Fotbal ženy o bronz  
    Golf ženy  
    Házená muži semifinále  
    Kanoistika finále muži K1 200m, K2 1000m + ženy C1 200m, K1 500m  
    Karate finále muži do 67kg, kumite do 67kg + ženy finále do 55kg, kumite do 55kg  
    Moderní pětiboj muži + ženy šerm  
    Plavání muži 10km  
    Plážový volejbal muži + ženy semifinále  
    Pozemní hokej finále muži  
    Skateboarding finále muži  
    Skoky do vody finále ženy 10m  
    Sportovní lezení finále muži kombinace  
    Stolní tenis finále ženy týmy  
    Vodní pólo ženy semifinále  
    Volejbal muži semifinále  
    Zápas finále muži volný styl 57kg a 86kg + ženy volný styl 57kg  
  7. 8. Atletika finále muži 5000m, 4x100m, 4x400m  
    Atletika finále ženy 20km chůze, oštěp, 400m, 1500m, 4x100m  
    Baseball ženy semifinále  
    Box finále muži těžká váha  
    Cyklistika na dráze finále muži + ženy  
    Fotbal finále ženy + muži o bronz  
    Golf ženy  
    Házená muži semifinále  
    Jezdectví skoky týmy  
    Kanoistika muži C1 1000m, K4 500m + ženy C2 500m, K4 500m  
    Karate finále muži do 75kg, kumite do 75kg + ženy finále do 61kg, kumite do 61kg  
    Moderní gymnastika ženy jednotlivci  
    Moderní pětiboj finále ženy plavání, parkur, střelba a běh  
    Plážový volejbal finále ženy a o bronz  
    Pozemní hokej finále ženy  
    Skoky do vody muži 10m  
    Sportovní lezení finále ženy kombinace  
    Stolní tenis finále muži týmy  
    Synchronizované plavání  
    Vodní pólo muži semifinále  
    Volejbal ženy semifinále  
    Zápas finále muži volný styl 74kg a 125kg + ženy volný styl 53kg  
  8. 8. Atletika finále muži 50km chůze, oštěp, 1500m, 4x400m  
    Atletika finále ženy výška, 10000m, 4x400m  
    Baseball finále muži a o bronz  
    Basketbal finále muži a o bronz + ženy o bronz  
    Box finále muži muší, střední váha + ženy muší, welterová váha  
    Cyklistika na dráze finále muži madison + ženy sprint  
    Fotbal finále muži  
    Golf finále ženy  
    Házená finále muži a o bronz  
    Jezdectví finále skoky týmy  
    Kanoistika finále muži C1 1000m, K4 500m + ženy C2 500m, K4 500m  
    Karate finále muži nad 75kg, kumite n 75kg + ženy finále nad 61kg, kumite n 61kg  
    Moderní gymnastika finále ženy  
    Moderní pětiboj finále muži plavání, parkur, střelba a běh  
    Plážový volejbal finále muži a o bronz  
    Skoky do vody finále muži 10m  
    Synchronizované plavání finále  
    Vodní pólo finále ženy  
    Volejbal finále muži a o bronz  
    Zápas finále muži volný styl 65kg a 97kg + ženy volný styl 50kg  
  9. 8. Atletika muži maraton  
    Basketbal finále ženy  
    Box finále muži lehká a supertěžká váha + ženy lehká a střední váha  
    Cyklistika na dráze finále muži keirin + ženy sprint a Omnium  
    Házená finále ženy a o bronz  
    Moderní gymnastika finále ženy  
    Vodní pólo finále muži a o bronz  
    Volejbal finále ženy a o bronz  
    SLAVOSTNÍ ZAKONČENÍ  
       
TENIS 31.8.-13.9. US OPEN New York/USA
       
ATLETIKA 16. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Gateshead/Velká Británie
  20. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Lausanne/Švýcarsko
       
CYKLISTIKA 14.8.-6.9. VUELTA  
       
FLORBAL 11.-16. 8. CZECH OPEN PRAHA
       
GOLF 13.-30. 8. FEDEX CUP PLAY OFF USA
  20.-23. 8. CZECH MASTERS VYSOKÝ ÚJEZD
       
MOTORISMUS 2. 8. FORMULE 1 - GP MAĎARSKA Hungaroring/Maďarsko
  30. 8. FORMULE 1 - GP BELGIE Spa/Belgie
  9. 8. MOTOGP - GP ČESKÉ REPUBLIKY BRNO
  16. 8. MOTOGP - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  30. 8. MOTOGP - GP VELKÉ BRITÁNIE Silverstone/Velká Británie
  6.-9. 8. WRC FINSKÁ RALLY  
       
PARALYMPIÁDA 25.8.-6.9.   Tokio/Japonsko
       
SQUASH 23.-29. 8. MS Wroclav/Polsko
       
STOLNÍ TENIS 25.-30. 8. CZECH OPEN OLOMOUC
       
VESLOVÁNÍ 16.-23. 8. MS Bled/Slovinsko
       
VOLEJBAL 28.8.-5.9. ME U20 BRNO

ZÁŘÍ

FOTBAL 3.-8. 9. START LIGY NÁRODŮ UEFA  
  15.-16. 9. START LIGY MISTRŮ - základní skupiny  
  17. 9. START EVROPSKÉ LIGY - základní skupiny  
       
HOKEJ 11. 9. START NOVÉHO ROČNÍKU EXTRALIGY  
       
TENIS 31.8.-13.9. US OPEN New York/USA
       
ATLETIKA 4. 9. DIAMANTOVÁ LIGA Brusel/Belgie
  11. 9. DIAMANTOVÁ LIGA Curych/Švýcarsko
       
CYKLISTIKA 14.8.-6.9. VUELTA  
  20.-27. 9. MS V SILNIČNÍ CYKLISTICE Aigle/Švýcarsko
       
KANOISTIKA 18.-20. 9. SP VE VODNÍM SLALOMU PRAHA
       
MOTORISMUS 6. 9. FORMULE 1 - GP ITÁLIE Monza/Itálie
  20. 9. FORMULE 1 - GP SINGAPURU Singapur
  27. 9. FORMULE 1 - GP RUSKA Soči/Rusko
  13. 9. MOTOGP - GP SAN MARINA Misano/San Marino
  3.-6. 9. WRC RALLYE NOVÝ ZÉLAND  
  24.-27. 9. WRC TURECKÁ RALLYE  
       
PARALYMPIÁDA 25.8.-6.9.   Tokio/Japonsko
       
VOLEJBAL 28.8.-5.9. ME U20 BRNO

ŘÍJEN

FOTBAL 8.-13. 10. LIGA NÁRODŮ UEFA  
       
HOKEJ 7. 10. START NHL  
       
BASEBALL 20. 10.-??? START SVĚTOVÉ SÉRIE  
       
BASKETBAL 21. 10. START NBA  
       
DOSTIHY 11. 10. VELKÁ PARDUBICKÁ PARDUBICE
       
JUDO 11.-13. 10. GRAND SLAM Brasília/Brazílie
  22.-24. 10. GRAND SLAM Abú Zabí/SAE
       
LYŽOVÁNÍ 24.-25. 10. START SEZONY SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
       
MOTORISMUS 11. 10. FORMULE 1 - GP JAPONSKA Suzuka/Japonsko
  25. 10. FORMULE 1 - GP USA Austin/USA
  4. 10. MOTOGP - GP ARAGONU Alcaniz/Španělsko
  18. 10. MOTOGP - GP JAPONSKO Motegi/Japonsko
  25. 10. MOTOGP - GP AUSTRÁLIE Phillip Island/Austrálie
  15.-18. 10. WRC NĚMECKÁ RALLYE  
  29.10.-1.11. WRC WALES BRITSKÁ RALLYE  
  4. 10. ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

LISTOPAD

FOTBAL 12.-17. 11 LIGA NÁRODŮ UEFA  
       
HOKEJ 5.-8. 11. KARJALA CUP Helsinky/Finsko
       
TENIS 2.11.-8.11. TURNAJ MISTRYŇ Šen-čen/Čína
  15.-22. 11. TURNAJ MISTRŮ Londýn/Velká Británie
  23.-29. 11. DAVIS CUP FINÁLE Madrid/Španělsko
       
ATLETIKA 1. 11. NEW YORK MARATON  
       
CYKLISTIKA 27.-29. 11. MS V KOLOVÉ Německo
       
LYŽOVÁNÍ 21.-22. 11. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ 27.-29. 11. START SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
BIATLON 27.11.-6.12. START SP V BIATLONU  
SKOKY NA LYŽÍCH 20.-22. 11. START SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH  
SEVERSKÁ KOMBINACE 27.-29. 11 START SP V SEVERSKÉ KOMBINACI  
AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ 1. 11. START SP FREESTYLE/big air muži + ženy  
  19.-21. 11. SP FREESTYLE  
SNOWBOARDING 1. 11. START SP VE SNOWBOARDINGU/big air  
  27.-29. 11. SP VE SNOWBOARDINGU  
       
MOTORISMUS 1. 11. FORMULE 1 - GP MEXIKA Mexico City/Mexiko
  15. 11. FORMULE 1 - GP BRAZÍLIE Sao Paolo/Brazílie
  22. 11. FORMULE 1 - GP ABÚ ZABÍ Abú Zabí/SAE
  1. 11. MOTOGP - GP MALAJSIE Sepang/Malajsie
  15. 11.- MOTOGP - GP VALENCIE Valencie/Španělsko
  29.10.-1.11. WRC WALES BRITSKÁ RALLYE  
  19.-22. 11. WRC JAPONSKÁ RALLYE  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 13.-15. 11. START SP  

PROSINEC

HOKEJ 10.-13. 12. CHANNEL ONE CUP Moskva
  26.12.-5.1. MS HRÁČŮ DO 20 LET Edmonton, Red Deer/Kanada
       
HÁZENÁ 3.-20. 12. ME ženy Dánsko + Norsko
       
FLORBAL 4.-12. 12. MS MUŽŮ Helsinky/Finsko
       
JUDO 11.-13. 12. MASTERS FINÁLE Tokio/Japonsko
       
LYŽOVÁNÍ 4.-6. 12. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
BIATLON 27.11.-6.12. START SP V BIATLONU  
       
PLAVÁNÍ 1.12.-6. 12. MS v krátkém bazénu Abú Zabí/SAE
       
SQUASH 15.-20. 12. MS týmů ženy Kuala Lumpur/Malajsie

 
Články odjinud


Články odjinud