13. ledna 2023 • 00:00

SportBreak dává červenou podvodným sázkovým servisům

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Kometa - Vítkovice: Gól do šatny! Bukarts srovnal po přihrávce od Stehlíka, 2:2
Jurásek: nespoutaná bomba s vyťukanou levačkou. Klapne mu Španělsko?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zvažujete nákup tipů od profesionálních sázkařů, ale bojíte se, že naletíte podvodníkům? Existuje řešení – verifikace. Od roku 2019 působí na trhu s kurzovými sázkami služba SportBreak, která si klade za cíl ověřovat autentičnost nabízených tipů a chránit Vás před nekalými praktikami šmejdů. Díky verifikovaným sázkovým servisům už vedle nešlápnete.Ověření nezávislou třetí stranou

Internetový portál SportBreak funguje jako prostředník mezi sázkaři, kteří nabízí své tipy k prodeji a zákazníky, kteří o ně mají zájem. Oběma stranám poskytuje celou řadu výhod. Vykonává totiž funkci nezávislé třetí strany, která vložené tipy ověřuje a zároveň vyhodnocuje. Sázkařské servisy díky tomu získají podrobné statistiky o tom, jak si ve skutečnosti vedou a klienti zase jistotu pravosti tipů. SportBreak je hlídací pes, který vás ochrání před zloději.

Unikátní systém verifikace zaručí autentičnost tipů

Systém verifikování nelze obelstít. Kouzlo spočívá v tom, že každý vložený tip, který se na platformě objeví, vyhodnocují přímo zaměstnanci SportBreaku. Žádný sázkařský servis nemá možnost jakoukoliv prohranou sázku upravit nebo smazat. Díky tomu je zaručena maximální transparentnost.

Neverifikované servisy ohýbají realitu

Rozdíl mezi verifikovanými servisy a těmi nečestnými je v ověřování tipů nezávislou třetí stranou. Existuje dobrý důvod, proč podvodníky na žádné verifikační platformě nenajdete. Není zde totiž prostor pro upravování prohraných sázek.

Pokud se rozhodnete využít služeb sázkových servisů, zeptejte se nejdřív, kde své tipy verifikují. Nespokojte se s odpovědí typu „pouze na našich stránkách, verifikačním webům nevěříme, protože…“, můžete za to draze zaplatit.

Vybírejte podle statistik

Jak poznáte vhodný servis k odebírání tipů? Podle dostupných statistik. K dispozici jsou vám údaje jako ziskovost, procentuální úspěšnost tipů, celkový profit, profit za posledních 30 dní, počet tipů a mnohé další. Po rozkliknutí detailu jednotlivých servisů navíc dostanete další podrobné informace včetně grafů a historie vsazených tipů.

Vyzkoušejte si službu na 5 dní zdarma

Máte rádi, když si před nákupem můžete zvažovaný produkt nebo službu „osahat“? Ve SportBreaku vám rádi vyjdou vstříc. Jako nový uživatel máte nárok na 5 dní libovolného sázkového servisu zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a napsat na podporu. Nebojte se toho využít! 

Témata:  prclanek
Články odjinud


Články odjinud