Bednář: Vrátil se ke snoubence i do nároďáku! | iSport.cz
10. srpna 2010 • 04:00

Bednář: Vrátil se ke snoubence i do nároďáku!

Autor: Pavel Krejča (Blesk)
Vstoupit do diskuse
0
Roman Bednář se vrací ke své přítelkyni i do národního týmu
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvakrát mu návrat do reprezentace unikl kvůli zranění. Teď se konečně dočkal. Roman Bednář (27) je po loňské květnové aféře s nákupem drog zpět v nejprestižnější české jedenáctce, kterou ve středu čeká přípravný zápas s Lotyšskem (20:00, ČT4).Útočník West Bromwiche však už má jeden comeback za sebou – podle informací Blesku zase začal chodit se snoubenkou Deniz Askinovou. Ta s ním během skandálu žila v Birminghamu.

Bednář se s Deniz, která podle britských médií nakupovala drogy u stejného dealera jako on, rozešel loni na podzim. „Roman mě hodně zklamal. Více to nebudu rozvádět,“ řekla tehdy stručně Askinova.

Blesk.czVčera se krásná Deniz, jež si podle spolehlivého zdroje Blesku nechala udělat umělá prsa, odmítla ke vztahu s Bednářem vyjádřit. „Bez komentáře!“ odsekla.

Ani Bednář se o soukromí nechtěl bavit a o špinavé minulosti už vůbec ne. Není divu. Za koupení kokainu a marihuany za celkem 12 750 korun zaplatil milionovou pokutu, hrozila mu basa. Nakonec nesměl tři měsíce hrát.
„Nechci se k tomu vracet. Je ze mě jiný člověk. Smazal jsem to tou minulou sezonou. Teď už jsem jiný, soustředím se jen na fotbal,“ prohlásil na včerejším srazu reprezentace.

„To, že jsem dealer, mi sem tam někdo ze soupeřů připomene. Ale já jim to vracím góly, to je nejlepší,“ nastínil kanonýr s pověstí raubíře.

Takhle informoval Blesk o Bednářově rozchodu se snoubenkou Deniz
. Teď už jsou zase spolu.
Takhle Blesk informoval o rozchodu Bednáře se snoubenkou Deniz. Teď už jsou zase spoluTakhle Blesk informoval o rozchodu Bednáře se snoubenkou Deniz. Teď už jsou zase spoluFoto Blesk


„Opravdu už o tom nechci mluvit. Byla to hloupost. Tenkrát, když to propuklo, jsem měl černé myšlenky, ale je to pryč a já jsem moc rád, že jsem zpátky v nároďáku,“ povídal Bednář, který loni vystřílel West Bromwichi postup do Premier League.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud