9. září 2013 • 12:43

Berďa mele maso. Mísu už máme, vtipkují tenisté před Argentinou

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pád Soukalové přišel s Koukalem, myslí si Krčmář i další. Žárlil, že je slavnější
SESTŘIH: Pardubice - Plzeň 2:3. Zářil Šulc, v oslabení domácí sahali po bodu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Tenisová sezona utíká neuvěřitelně rychle, čeští hráči se opět vrací na místo činu. Berdych a spol. už tento víkend vyzvou v O2 Areně hráče Argentiny, se kterými se poperou o finále Davis Cupu. Reprezentanté se sešli v Praze v neděli, o den později se k týmu připojí Radek Štěpánek, čerstvý vítěz čtyřhry na US Open.V neděli po obědě si v pražské hale poprvé zatrénovali a vyzkoušeli nový povrch. S českým týmem se na kurtu objevil i Tomáš Berdych, největší hvězda týmu. "Je super, že se sejdeme všichni a hrajeme doma. Věřím, že tenhle zápas přiláká fanoušky a atmosféra zase bude skvělá, naším cílem jsou tři body," řekl pátý hráč světa.

Kapitán Jaroslav Navrátil přivítal čtveřici Tomáš Berdych, Lukáš Rosol, Jan Hájek a Jiří Veselý. Radek Štěpánek byl v neděli ještě v New Yorku, kde večer SEČ zvítězil s Leandrem Paesem ve finále čtyřhry.

"Chlapec to bude mít drahý," usmíval se nad zpožděním svého parťáka Berdych. "Musí udělat jeden a půl bodu," dodal.

Tým se po prvních trénincích vydal na večeři do své oblíbené italské restaurace La Finestra Cucina. "Máme mísu na maso i na salát," napsali hráči na facebookové stránky týmu. Tomáš Berdych se nechal vyfotit s tácem, který se prohýbal pod náloží krásných kousků syrového masa.

Ćeští tenisté si přípravu na semifinále Davis Cupu s Argentinou zpestřili i návštěvou oblíbené italské restauraceFoto Facebook

"Mísu už mám, máma je taky skvělá ...tak ted' to maso!!!" okomentoval fotku pro své fanoušky na svém facebooku v narážce na známou dětskou říkanku.

Facebookové stránky českého daviscupového týmu »

V pondělí dopoledne čeští tenisté pokračovali v tréninku, v O2 Areně začínají s přípravou i argentinští soupeři. Semifinálový duel vypukne v pátek úvodními dvouhrami, pokračuje se sobotní čtyřhrou a nedělními závěrečnými singly.

Český tým v loňském semifinále Argentinu porazil na její půdě, letos by parta okolo Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka znovu ráda postoupila do finále. Obhájci triumfu by poté narazili na lepšího z dvojice Kanada, Srbsko.

Čeští tenisté při tréninku na semifinále Davis Cupu s Argentinou
Čeští tenisté při tréninku na semifinále Davis Cupu s Argentinou

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud