Světoví tenisté v Praze. Do prodeje jdou další vstupenky na Laver Cup | iSport.cz
19. června 2017 • 15:47

Světoví tenisté v Praze. Do prodeje jdou další vstupenky na Laver Cup

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Roger Federer
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chcete vidět na vlastní oči hvězdy světového tenisu? V září se v pražské O2 areně představí nejlepší světoví tenisté. V rámci premiérového ročníku unikátního tenisového souboje se utkají týmy Evropy a světa. Akce, která se bude konat od 22. do 24. září, chystá další etapu prodeje lístků. Po kompletních balíčcích si tak fanoušci budou moci pořídit i vstupenky na jednotlivé hrací bloky.V únoru se spustila první fáze prodeje vstupenek na premiérový turnaj Laver Cup. Prodej tzv. all event vstupenek, tedy těch na kompletní turnaj, byl mimořádně úspěšný. Všechny dostupné lístky se vyprodaly za pouhé čtyři hodiny.

Druhá fáze prodeje propukne tento týden, kdy bude možné pořídit i tzv. single session vstupenky. Tedy ty na jednotlivé hrací bloky. Koupit bude možné pouze lístky do 3. a 4. kategorie, která se pohybuje v cenové relaci od 990 do 1790 Kč. Do prodeje bude uvolněno přibližně tři tisíce lístků.

Vstupenky budou v prodeji pouze pro fanoušky, kteří se zaregistrovali, nebo se zaregistrují do databáze na oficiálních stránkách akce www.lavercup.com do úterý 20. června (14.00 hod). Prodej bude omezen – jeden nakupující může koupit pouze 2 vstupenky.

Laver Cup je unikátní tenisová soutěž týmů Evropy a Světa na počest Roda Lavera, legendárního australského dvojnásobného vítěze Grand Slamu. V týmu Evropy se představí Roger Federer a Rafael Nadal, tým Světa povede Milos Raonic.

Co je to Laver Cup?

Laver Cup je třídenní turnaj, ve kterém proti sobě stojí šest nejlepších hráčů z Evropy proti šesti hráčům výběru světa. První tři roky bude kapitánem týmu Evropy Björn Borg, tým světa povede John McEnroe.

Turnaj je pojmenován po tenisové legendě a jednom z nejlepších hráčů všech dob, Rodu Laverovi, který jako jediný vyhrál dvakrát kalendářní grandslam.

Jedinečná forma turnaje umožní, aby se ve dvou týmech představily tenisové hvězdy, které si proti sobě zahrají jak dvouhry, tak čtyřhry.

Laver Cup se uskuteční v O2 Areně v Praze ve dnech 22. – 24. září 2017.

Další ročníky Laver Cupu se budou konat v různých městech Evropy a zbytku světa. Tenisový svátek bude na programu každý rok kromě let, ve kterých se uskuteční olympijské hry. V roce 2018 uvidí Laver Cup Spojené státy.

Vstoupit do diskuse
0

Tenis 2020

US Open (31. 8. - 13. 9. 2020, Flushing Meadows, New York)

French Open (20. 9. - 4. 10. 2020, Paříž)

Fed Cup (finále v Budapešti odloženo)
Program finále

Davis Cup (23. - 29. 11. 2020, Madrid)
Los finálového turnaje Postup do finále! Češi porazili Slovensko 3:2

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud