Roddick: Jak zničit raketu snadno a rychle | iSport.cz
4. května 2011 • 12:34

Roddick: Jak zničit raketu snadno a rychle

Autor: pan
TOP VIDEA
Kadlec ve velkém rozhovoru o koronaviru, pohodě na Slovácku, ale i Spartě. Jak žije bez fotbalu?
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Ne každý den je posvícení. Na vlastní kůži to poznal v prvním kole turnaje v Madridu americký tenista Andy Roddick. Konečnou mu vystavila totiž hned první překážka v podobě málo známého italského tenisty Flavia Cipolla. Prohru si odnesla především Andyho raketa. A to hned dvakrát.Ať stošedesátý hráč světa Cipolla neměl být pro trojnásobného wimbledonského finalistu vážnějším problémem. Přesto svého nepoměrně zkušenějšího protivníka dokázal porazit a po setech 6:4, 6:7 a 6:3 si zajistil postup do dašího kola.

A Andy překvapivé vyřazení nenesl rozhodně lehce. I když antuka nepatří mezi povrchy, kde by soupeřům naháněl strach, porážka od nezkušeného Itala se nečekala.

Nervy utekly zkušenému Američanovi především ve druhém setu, kdy v tiebreaku po nepovedeném míči totálně odepsal svojí raketu. A to nebylo vše.

Nešťastné nářadí čekal ještě další úder. Když se Roddickovi dostalo pozitivní odpovědi na otázku, zda za své nevhodné chování dostal varování, dostala nebohá raketa další úder. Tentokrát definitivní...

VIDEO: Jak se ničí raketa snadno a rychle v podání Andy Roddicka.

Jak rychle a snadno zničit raketu předvedl Andy Roddick

Témata:  sport, tenis, andy, Roddick, raketa, video
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud