16. srpna 2015 • 15:47

Vy to necítíte?! Tady někdo hulí trávu, stěžoval si Djokovič

Autor:
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hodně nezvyklou stížnost měl v pátečním semifinále turnaje v Montrealu srbský tenista Novak Djokovič. V zápase s Francouzem Jérémym Chardym, kterého zdolal hladce dvakrát 6:4, tvrdil rozhodčímu, že z hlediště cítí marihuanu a dělá se mu z toho špatně.


REKLAMA
digi tv

„Cítím, že tady někdo kouří trávu, dělá se mi z toho špatně,“ obrátil se na rozhodčího po prvním vyhraném setu Djokovič. „Někdo se tu sjíždí. Vy to necítíte? Smrdí to tady všude,“ tvrdila světová jednička a vše doprovázela výmluvnými gesty.

„Nevěřili byste, jak to bylo hrozné,“ dodal pak na tiskové konferenci s tím, že marihuanu cítil už při svém zápase ve čtyřhře.

„Kdokoliv to je, doufám, že už zítra nepřijde. Pravděpodobně je teď někde v sedmém nebi. Nejdřív ve čtyřhře, dneska znovu. Někdo si tady u kurtu opravdu užívá života,“ podotkl Srb.

Jeho tenisové umění to naštěstí neovlivnilo, když v poklidu prošel do nedělního finále, ve kterém ho vyzve Andy Murray.

Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu
Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze