13. května 2018 • 20:37

Rozjetý Zverev porazil Nadalova kata a ovládl turnaj v Madridu

Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit

Německý tenista Alexander Zverev porazil ve finále antukového turnaje v Madridu Rakušana Dominica Thiema dvakrát 6:4 a získal osmý titul na okruhu ATP. Světový hráč číslo tři navázal na týden starý triumf v Mnichově.

digi tv

Thiem, který ve čtvrtfinále zdolal největšího favorita Španěla Rafaela Nadala a oplatil mu loňskou finálovou porážku, na trofej znovu nedosáhl.

Jednadvacetiletý Zverev, který v Madridu neztratil ani set, sebral o tři roky staršímu soupeři podání vždy na úvod setu, zatímco on sám za celý zápas nečelil ani jednomu brejkbolu.

Po necelé hodině a půl proměnil hned první mečbol.V šestém vzájemném duelu se Zverev radoval podruhé. Příští týden se oba mohou potkat ve finále turnaje v Římě, kde Němec obhajuje loňské vítězství.

Nasazenou jedničkou bude Nadal, jehož téměř roční vítěznou sérii na antuce utnul v madridském čtvrtfinále právě Thiem.

Dvouhra - finále:

A. Zverev (2-Něm.) - Thiem (5-Rak.) 6:4, 6:4.

Čtyřhra - finále:

Mektič, Peya (Chorv./Rak.) - B. Bryan, M. Bryan (2-USA) 5:3 skreč.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H