Rozjetý Zverev porazil Nadalova kata a ovládl turnaj v Madridu | iSport.cz
13. května 2018 • 20:37

Rozjetý Zverev porazil Nadalova kata a ovládl turnaj v Madridu

SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Německý tenista Alexander Zverev porazil ve finále antukového turnaje v Madridu Rakušana Dominica Thiema dvakrát 6:4 a získal osmý titul na okruhu ATP. Světový hráč číslo tři navázal na týden starý triumf v Mnichově.

Thiem, který ve čtvrtfinále zdolal největšího favorita Španěla Rafaela Nadala a oplatil mu loňskou finálovou porážku, na trofej znovu nedosáhl.

Jednadvacetiletý Zverev, který v Madridu neztratil ani set, sebral o tři roky staršímu soupeři podání vždy na úvod setu, zatímco on sám za celý zápas nečelil ani jednomu brejkbolu.

Po necelé hodině a půl proměnil hned první mečbol.V šestém vzájemném duelu se Zverev radoval podruhé. Příští týden se oba mohou potkat ve finále turnaje v Římě, kde Němec obhajuje loňské vítězství.

Nasazenou jedničkou bude Nadal, jehož téměř roční vítěznou sérii na antuce utnul v madridském čtvrtfinále právě Thiem.

Dvouhra - finále:

A. Zverev (2-Něm.) - Thiem (5-Rak.) 6:4, 6:4.

Čtyřhra - finále:

Mektič, Peya (Chorv./Rak.) - B. Bryan, M. Bryan (2-USA) 5:3 skreč.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2