13. května 2018 • 20:37

Rozjetý Zverev porazil Nadalova kata a ovládl turnaj v Madridu

Autor: ,
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0! Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0!
Marpo: Soupeře potřebuji nenávidět, Rytmuse sestřelím Marpo: Soupeře potřebuji nenávidět, Rytmuse sestřelím
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý tenista Alexander Zverev porazil ve finále antukového turnaje v Madridu Rakušana Dominica Thiema dvakrát 6:4 a získal osmý titul na okruhu ATP. Světový hráč číslo tři navázal na týden starý triumf v Mnichově.



Thiem, který ve čtvrtfinále zdolal největšího favorita Španěla Rafaela Nadala a oplatil mu loňskou finálovou porážku, na trofej znovu nedosáhl.

Jednadvacetiletý Zverev, který v Madridu neztratil ani set, sebral o tři roky staršímu soupeři podání vždy na úvod setu, zatímco on sám za celý zápas nečelil ani jednomu brejkbolu.

Po necelé hodině a půl proměnil hned první mečbol.V šestém vzájemném duelu se Zverev radoval podruhé. Příští týden se oba mohou potkat ve finále turnaje v Římě, kde Němec obhajuje loňské vítězství.

Nasazenou jedničkou bude Nadal, jehož téměř roční vítěznou sérii na antuce utnul v madridském čtvrtfinále právě Thiem.

Dvouhra - finále:

A. Zverev (2-Něm.) - Thiem (5-Rak.) 6:4, 6:4.

Čtyřhra - finále:

Mektič, Peya (Chorv./Rak.) - B. Bryan, M. Bryan (2-USA) 5:3 skreč.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze