Tipsarevič po sezoně ukončí kariéru. Úžasných šestnáct let, napsal | iSport.cz
21. srpna 2019 • 22:30

Tipsarevič po sezoně ukončí kariéru. Úžasných šestnáct let, napsal

Autor: ČTK, iSport.cz
Janko Tipsarevič po sezoně ukončí tenisovou kariéru
TOP VIDEA
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli
VŠECHNA VIDEA ZDE

Srbský tenista Janko Tipsarevič ukončí po této sezoně kariéru. Pětatřicetiletý rodák z Bělehradu, který má na kontě čtyři turnajové tituly a jehož maximem ve světovém žebříčku bylo osmé místo, na sociálních sítích oznámil, že v listopadu z tenisového kolotoče odejde."Bylo to úžasných 16 let. Po velkém sebezpytování a přemýšlení o tom, co je pro mne v této fázi života důležité a co mi dělá radost, jsem se rozhodl odejít z profesionálního tenisu," napsal Tipsarevič na instagramu.

Na okruhu ATP se Tipsarevič pohyboval od roku 2002. Nejúspěšnější byl pro něho rok 2011, kdy získal dva tituly a debutoval na Turnaji mistrů. O rok později na start mezi elitou v Londýně navázal a připsal si žebříčkové maximum. Jeho kariéru ale poznamenala i řada zdravotních problémů a sedm operací.

Letos ho ještě čeká start na US Open, poté chce odehrát ještě několik turnajů a kariéru uzavře na finálovém turnaji Davis Cupu v Madridu.

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud