VIP Sport

8. srpna 2014 • 21:00

Praskla podprsenka! Jankovičovou od trapasu zachránila fanynka

Autor: pan
Jelena Jakovičová musela řešit drobný problém, naštěstí pomohla fanynka ###BLOK-TOP-VIDEA###

Na tenisovém kurtu se stanou často hodně zajímavé věci. A nemusí se vždy jednat o úžasnou výměnu. Někdy je to skutečně o trapas. Zvláště, pozorují-li vás tisíce diváků z hlediště a další stovky tisíc u  televizních obrazovek. Srbská tenistka Jelena Jankovičová o tom ví svoje.Devětadvacetiletá bývalá světová jednička bojovala ve druhém kole turnaje v Montrealu s Američankou Stephensovou, když se jí stala nemilá příhoda. V průběhu prvního setu jí totiž prasklo ramínko u podprsenky.

Grandslamová finalistka z US Open z roku 2008 však neztratila hlavu. Okamžitě si u hlavního rozhodčího zažádala o "medical time". A co víc. Vítězka třinácti turnajů se ani neobtěžovala zamířit do šatny.

O pomoc požádala jednu z fanynek z hlediště a to se své role "zachránkyně" zhostila s veškerou parádou. Bezchybným uzlíkem zažehnala hrozící trapas a pomohla srbské tenistce k vydřenému vítězství  6:7, 6:4, 7:6.

"Bylo to úsměvné. Moc děkuji té paní, která mi se vším pomohla a já mohla dohrát zápas," reagovala na sociálních sítích vysmátá Jankovičová.

Srbská tenistka na turnaji skončila o kolo později, když vypadla s krajankou vyřazené Stephensové s Vandewegheovou.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud