VIP Sport

20. listopadu 2014 • 05:00

Záhadná smrt Petružálkovy přítelkyně Netolické (†26): Umřel virus s tělem?

Autor: anv, ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od smrti TOP modelky Kateřiny Netolické (†26), přítelkyně reprezentačního hokejisty Jakuba Petružálka (29), uběhlo již 12 dní. Přesto stále zůstává záhadou, proč zemřela. A může tomu tak být navždy!Co stojí za smrtí krásné modelky a úspěšné kickboxerky pouhé dva dny před jejím životním závodem – startem na MS? Kompletní pitevní výsledky budou sice známé až za několik týdnů, vše ale stále více směřuje k selhání srdce.

Josef Bajko (47), trenér Netolické, pro německý deník Bild řekl: „Trénovala i šestkrát týdně. Chtěla také v den, co zemřela, ale zavolala mi, že se cítí unavená.“

Tvrdá příprava, psychické vytížení, přítel v Rusku… To všechno se mohlo podepsat na smrti Kateřiny. „Její organismus dostal poslední týdny před úmrtím kvůli tréninku určitě pořádně zabrat. Prostě byl přetížený, mohlo jí selhat srdce. Bohužel se to stává i mladým lidem,“ nastínil Blesku pravděpodobnou verzi příčiny smrti Netolické Zdeněk Schwarz (51), ředitel pražské záchranky.

Jedním dechem ale dodává: „Pitva může vše objasnit, ale také nemusí. Pokud přechodila virózu, tak už to nikdo nezjistí. Virus totiž umírá s tělem!“

Petružálek s Kateřinou na kickboxu.
Petružálek s Kateřinou na kickboxu.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud