VIP Sport

1. srpna 2017 • 17:11

Odveta za Rosolovu milenku? Ochotská provokuje v průhledném prádle!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jiskří to! Když se tenista Lukáš Rosol (32) chlubí fotkami své nové lásky, nezůstalo dlouho od odpovědi. Jeho stále ještě manželka moderátorka Michaela Ochotská (32) si nechala v průhledném prádle vyfotit prdelku.Možná chvilka nudy, možná trocha nostalgie a možná také sexuální hrátky s novým přítelem Ochotské, která údajně randí s ligovým obráncem Martinem Hálou.

Oblékla si černé »bodýčko«, stoupla si k oknu a vystavila svoje panoramata. Ne ty přední, jimiž samozřejmě také vyniká, ale zadní. Z průhledných kalhotek se draly dvě půlky a ten (ta), kdo je fotil, měl prostě dokonalý výhled.

Zdá se to jako odveta za víkendové vychloubání Rosolovy přítelkyně Petry. Ta se předváděla, jak si vychutnává dokonalou romantiku se svým vyvoleným. Ruka v ruce, mazlení, objímání. Petra si s Lukášem užívali volné víkendy, ale teď už jsou zase na tenise. Na turnaji v Liberci.

Ať se má situace jakkoliv, takových fotek klidně můžeme vidět více…

Michaela Ochotská vystavila odhalené pozadí.
Michaela Ochotská vystavila odhalené pozadí.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud