VIP Sport

7. listopadu 2017 • 05:00

Vpichy po heroinu, sebevražda? I po roce se řeší nejasná smrt hokejisty Svatoše (†34)!

Autor:

V domě nedaleko Denveru bylo nalezeno mrtvé tělo hokejisty! Je to rok, co se v zámoří rozlétla tahle šílená zpráva do světa. Šlo o slovenského reprezentanta Marka Svatoše (†34), jenže i po tak dlouhé době je v jeho náhlém odchodu spoustu otazníků…Na rukách vpichy od jehly z injekční stříkačky, u sebe léky na deprese. Policie potvrdila, že se našlo příslušenství k užívání drog. Lékaři při pitvě nalezli užití toxických látek, konkrétně heroinu. Zpráva z USA dokonce hovoří o tom, že si Svatoš prošel odvykacím programem a měl mít sebevražedné sklony.

Výčet důvodů, proč už slovenský člen národního týmu není na světě, je mnoho. Ale ani s jedním se jeho rodina dodnes nedokázala ztotožnit! Jednoduše tomu i přes množství důkazů nevěří.

A poslední z několika záhad, které se šíří Slovenskem jako lavina, má se Svatošovou rodinou co dočinění. Ta se totiž vyjádřila, že je Marek pochovaný v Košicích. Tak si to přál, napsal to v dopise na rozloučenou.

Jenže správkyně místního hřbitova slovenským médiím potvrdila, že tam fanoušci náhrobek nenajdou! Zůstalo tedy jeho tělo v Denveru, kde dlouhé roky žil?

Vzpomínka na Marka Svatoše v Košicích.
Vzpomínka na Marka Svatoše v Košicích.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze