VIP Sport

13. listopadu 2017 • 14:30

Láska už ji nezahřeje. Veronika utekla z Jágrova Calgary, nechce sama mrznout

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od začátku listopadu dobrovolně mrzla v Kanadě, aby byla se svou láskou. Modelka Veronika Kopřivová žila dva týdny v Calgary s hokejistou Jaromírem Jágrem, ale nyní prchá z ledového města pryč. Láska už ji totiž nezahřeje.Poprvé do nového působiště Jaromíra Jágra přiletěla Veronika Kopřivová hned na začátku listopadu. V Calgary ji přivítal mráz a z oblohy padal sníh. Trochu jiné podnebí, než na které byla poslední dva roky zvyklá na Floridě, kde Jágr hrál za tamní klub Panthers.

„Dneska máme teplo, je pouze 0 stupňů. Neuvěřitelné skoky jeden den je -15 a další +5,“ stěžovala si někdejší finalistka soutěže krásy.

V kanadském městě vydržela modelka nakonec dva týdny a rozhodla se zmizet ze zimy. Jágra totiž s týmem Flames čeká série venkovních zápasů a do Calgary se vrátí až 26. listopadu. Sama mrznout na hotelu? To se Veronice nechtělo, a tak se rozhodla odletět pryč.

„Hola, hola, práce a mentální úklid volá a samozřejmě i zábava a relax. To je taky součást mentálního úklidu,“ prozradila Kopřivová.

Až se vrátí Jágr do Calgary a Veronika si uklidí v hlavě, tak se do Kanady zase vrátí.

Veronika se na chvíli loučí s Calgary
Veronika se na chvíli loučí s Calgary

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze