VIP Sport

13. listopadu 2017 • 14:30

Láska už ji nezahřeje. Veronika utekla z Jágrova Calgary, nechce sama mrznout

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od začátku listopadu dobrovolně mrzla v Kanadě, aby byla se svou láskou. Modelka Veronika Kopřivová žila dva týdny v Calgary s hokejistou Jaromírem Jágrem, ale nyní prchá z ledového města pryč. Láska už ji totiž nezahřeje.Poprvé do nového působiště Jaromíra Jágra přiletěla Veronika Kopřivová hned na začátku listopadu. V Calgary ji přivítal mráz a z oblohy padal sníh. Trochu jiné podnebí, než na které byla poslední dva roky zvyklá na Floridě, kde Jágr hrál za tamní klub Panthers.

„Dneska máme teplo, je pouze 0 stupňů. Neuvěřitelné skoky jeden den je -15 a další +5,“ stěžovala si někdejší finalistka soutěže krásy.

V kanadském městě vydržela modelka nakonec dva týdny a rozhodla se zmizet ze zimy. Jágra totiž s týmem Flames čeká série venkovních zápasů a do Calgary se vrátí až 26. listopadu. Sama mrznout na hotelu? To se Veronice nechtělo, a tak se rozhodla odletět pryč.

„Hola, hola, práce a mentální úklid volá a samozřejmě i zábava a relax. To je taky součást mentálního úklidu,“ prozradila Kopřivová.

Až se vrátí Jágr do Calgary a Veronika si uklidí v hlavě, tak se do Kanady zase vrátí.

Veronika se na chvíli loučí s Calgary
Veronika se na chvíli loučí s Calgary

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze