VIP Sport

10. března 2018 • 05:00

Problémy v ráji? Je nonstop protivný, řekla Vondráčková o Plekancovi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Problémy v ráji? Zpěvačka Lucie Plekancová Vondráčková se rozpovídala o životě s hokejistou Tomášem Plekancem v Kanadě, kde aktuálně hraje NHL za tým Toronta. Jak zvládá Lucie roli hokejové manželky?Je v jednom kole. Lucie Plekancová Vondráčková je pracovně zaneprázdněná nejen když je na skok doma v Česku, ale i v Kanadě.

„Valí se na mě premiéry romantické komedie The Perfect Kiss, kde jsem si zahrála hlavní roli Tanyi. Koncem března se na něj můžete těšit i u nás v Česku. Zároveň jsem v Kanadě natočila druhou komedii, takže frmol,“ prozradila zpěvačka pro Teta magazín a nechala nahlédnout i do svého soukromí a prozradila, jaký se chová její manžel, když jeho tým prohraje zápas.

Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem
Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem

„On je protivný nonstop, takže když prohrají, není vidět rozdíl. Dělám si srandu. Tomáš je velký profík a hraje hokej tak dlouho, že ho nic nerozhází. Je to stoik,“ špásovala Plekancová Vondráčková, která po výměně manžela z Montrealu do Toronta zůstala se syny právě v Montrealu.

Nejspíš by ale byla ráda, kdyby si její miláček našel angažmá někde v teple na jihu. „Co mě štve, je ta dlouhá zima. Ta je celkem nesnesitelná. Žijeme v ledovém království,“ povzdechla si oblíbená umělkyně.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze