VIP Sport

10. března 2018 • 05:00

Problémy v ráji? Je nonstop protivný, řekla Vondráčková o Plekancovi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Problémy v ráji? Zpěvačka Lucie Plekancová Vondráčková se rozpovídala o životě s hokejistou Tomášem Plekancem v Kanadě, kde aktuálně hraje NHL za tým Toronta. Jak zvládá Lucie roli hokejové manželky?Je v jednom kole. Lucie Plekancová Vondráčková je pracovně zaneprázdněná nejen když je na skok doma v Česku, ale i v Kanadě.

„Valí se na mě premiéry romantické komedie The Perfect Kiss, kde jsem si zahrála hlavní roli Tanyi. Koncem března se na něj můžete těšit i u nás v Česku. Zároveň jsem v Kanadě natočila druhou komedii, takže frmol,“ prozradila zpěvačka pro Teta magazín a nechala nahlédnout i do svého soukromí a prozradila, jaký se chová její manžel, když jeho tým prohraje zápas.

Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem
Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem

„On je protivný nonstop, takže když prohrají, není vidět rozdíl. Dělám si srandu. Tomáš je velký profík a hraje hokej tak dlouho, že ho nic nerozhází. Je to stoik,“ špásovala Plekancová Vondráčková, která po výměně manžela z Montrealu do Toronta zůstala se syny právě v Montrealu.

Nejspíš by ale byla ráda, kdyby si její miláček našel angažmá někde v teple na jihu. „Co mě štve, je ta dlouhá zima. Ta je celkem nesnesitelná. Žijeme v ledovém království,“ povzdechla si oblíbená umělkyně.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze