VIP Sport

2. dubna 2018 • 05:00

Z Plzně až do Texasu! Hokejista Faksa „zdědil“ přítelkyni po fotbalistovi Baránkovi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Změna je život! Místo černovlasé Kanaďanky miluje českou blondýnku. Hokejový útočník Radek Faksa (24) se pochlubil novou láskou. Že vám je povědomá?Ještě loňskou dovolenou trávil Faksa s kanadskou přítelkyní Jaide. Do Japonska a Thajska vyrazili i s tehdejším parťákem z Dallasu Alešem Hemským a jeho manželkou Julií.

Jenže zatímco těm se v dubnu narodí miminko, Radkovi už v Texasu dělá společnost jiná kráska! Šestého nejlepšího českého střelce v letošní sezoně NHL okouzlila vnadná plavovláska Dominika Matušínská.

Dominika Matušínská randí s hokejovým reprezentantem Radkem Faksou
Dominika Matušínská randí s hokejovým reprezentantem Radkem Faksou

„Když víš, tak víš. Miluju tě,“ napsal ke společné fotce na Instagramu účastník mistrovství světa a Světového poháru v roce 2016.

Dominika přitom ještě donedávna fandila hlavně fotbalu a patřila k největším sexbombám mezi partnerkami v tuzemské 1. lize. Jejím partnerem byl totiž stoper Jan Baránek, který dvakrát vyhrál titul s Plzní.

Když ale v únoru po vleklých zdravotních problémech v pouhých 24 letech ukončil kariéru, vztah s Dominikou už byl minulostí...

Témata:  sport, hokej, fotbal, Radek Faksa
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze