VIP Sport

5. dubna 2018 • 13:08

Feninovy sprosté hlášky v televizi odpuštěny: Frajer, vzdal se honoráře!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyznat se v jeho duši je těžká písemka, ale pořád umí být frajer v dobrém slova smyslu. Fotbalista Martin Fenin (30), který účinkoval v pondělní televizní show O2 TV Tiki-Taka, se vzdal honoráře!Část fanoušků tone v obavách, že kdysi supertalentovaný střelec skončí neblaze. Někteří dokonce hovoří o osudu fotbalové Ivety Bartošové. Přesto kdysi nadějný fotbalista ukázal dokonalé gesto. Možná to s ním nebude tak špatné…

„Martin Fenin se vzdal honoráře za účinkování v show Tiki-Taka. Obnos věnoval na charitativní projekt,“ sdělil Blesku šéf PR oddělení O2 TV David Solnař.

Nejspíš to ale bylo to nejlepší, co mohl bývalý hráč Teplic, Frankfurtu, Cottbusu, Slavie, Istres či Chemnitzu udělat. Účastník besedy totiž přišel do studia v ovíněném stavu.

Místy nesrozumitelně mumlal, skákal hostům do řeči a z jeho úst zněla slova jako: „Pí*ovina,“ či „Hovada!“ Diváci jinak velmi povedeného pořadu měli na sociálních sítích jasno: „Zase má pod kůží.“

Martin Fenin se s německou přítelkyní objevil na oslavách 120. výročí existence Slavie
Martin Fenin se s německou přítelkyní objevil na oslavách 120. výročí existence Slavie

Co je s Feninem? V televizním pořadu nebyl ve formě
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze