VIP Sport

30. srpna 2018 • 18:00

Šafářová poprvé promluvila o Plekancovi: Rodinu bych nikdy nerozvedla!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Možná hrála své poslední zápasy na grandslamovém turnaji. V hledišti přitom měla svou novou lásku, o které nechce příliš mluvit, protože celou situaci doprovází vypjaté vášně. Tenistka Lucie Šafářová (31) na US Open ale přeci jen o svém vztahu k Tomáši Plekancovi (35), který se rozchází se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38), promluvila...„Bylo příjemné, že se Tomáš zašel podívat. Vzhledem k celé situaci jsem nevěděla, jestli mi má jít fandit nebo ne,“ cituje Šafářovou deník Sport. „Ale já mám svědomí čisté, takže nemám proč se cítit blbě,“ konstatovala tenistka, která uvažuje o konci kariéry.

Šafářová se ocitla uprostřed nepříjemné mediální pozornosti poté, co vyplulo na povrch, že začala chodit s hvězdným hokejistou Plekancem. Oba nicméně popírají, že by spolu tvořili pár ještě v době, kdy Plekanec žil s Vondráčkovou.

Lucie Šafářová s Rockym na procházce při turnaji ve Štrasburku
Lucie Šafářová s Rockym na procházce při turnaji ve Štrasburku

„Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ ujišťoval hokejista v prohlášení na Facebooku.

„Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy rodinu nerozvedla. To je všechno, co k tomu řeknu,“ dodala Šafářová po prvním kole na US Open, kde fotograf zachytil i Plekance. Druhý zápas už česká tenistka nezvládla a přesune se do Kanady, kde ji čeká turnaj v Québeku. Tam k ní bude mít legenda hokejového Montrealu ještě blíž…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud