VIP Sport

25. srpna 2019 • 05:00

Přepychový azyl tenistky Plíškové v New Yorku. Tady spí s Hrdličkou!

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poslední grandslam sezony si chce užít se vším všudy a dopřát si při něm pořádného luxusu. Tenistka Karolína Plíšková (27) se ubytovala v přepychovém newyorském hotelu.Kája má šanci se na turnaji stát světovou jedničkou a na US Open (začíná v pondělí) bude usilovat i o premiérové grandslamové vítězství. Proto je jasné, že potřebuje mít ten nejlepší komfort. Domovem se jí tak stal hotel St. Regis, který se nachází v samém srdci Manhattanu poblíž Central Parku.

Restaurace hotelu St. Regis v New Yorku
Restaurace hotelu St. Regis v New Yorku

Kromě relaxování v luxusu si zde může třeba zacvičit ve stylové posilovně. Kdo by si ale chtěl bydlet stejně jako »Plíška«, musí sáhnout hodně hluboko do kapsy. Ubytování v tomto pětihvězdičkovém hotelu je pěkně mastné. Jedna noc v nejlevnějším pokoji vyjde na 17 tisíc korun.

Pokud byste ale pomýšleli na prezidentské apartmá, tak si připravte rovnou 814 tisíc »kaček«! „Jsem velmi nadšená, že jsem zpět v New Yorku a bydlím v okouzlujícím St. Regis hotelu. Těším se na skvělý pobyt,“ pochvalovala si na Instagramu Karolína, která si pokoj zde může v klidu dovolit. Vždyť v kariéře si už vydělala pohádkových 410 milionů korun.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud