VIP Sport

25. srpna 2019 • 05:00

Přepychový azyl tenistky Plíškové v New Yorku. Tady spí s Hrdličkou!

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poslední grandslam sezony si chce užít se vším všudy a dopřát si při něm pořádného luxusu. Tenistka Karolína Plíšková (27) se ubytovala v přepychovém newyorském hotelu.Kája má šanci se na turnaji stát světovou jedničkou a na US Open (začíná v pondělí) bude usilovat i o premiérové grandslamové vítězství. Proto je jasné, že potřebuje mít ten nejlepší komfort. Domovem se jí tak stal hotel St. Regis, který se nachází v samém srdci Manhattanu poblíž Central Parku.

Restaurace hotelu St. Regis v New Yorku
Restaurace hotelu St. Regis v New Yorku

Kromě relaxování v luxusu si zde může třeba zacvičit ve stylové posilovně. Kdo by si ale chtěl bydlet stejně jako »Plíška«, musí sáhnout hodně hluboko do kapsy. Ubytování v tomto pětihvězdičkovém hotelu je pěkně mastné. Jedna noc v nejlevnějším pokoji vyjde na 17 tisíc korun.

Pokud byste ale pomýšleli na prezidentské apartmá, tak si připravte rovnou 814 tisíc »kaček«! „Jsem velmi nadšená, že jsem zpět v New Yorku a bydlím v okouzlujícím St. Regis hotelu. Těším se na skvělý pobyt,“ pochvalovala si na Instagramu Karolína, která si pokoj zde může v klidu dovolit. Vždyť v kariéře si už vydělala pohádkových 410 milionů korun.

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud