VIP Sport

21. prosince 2019 • 05:00

Krásný Sportovec roku: Vyprsená Krpálková, slavná dcera i pusa od Kubařové!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mistr světa a olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek ovládl tradiční anketu Sportovec roku 2019, její vyhlášení zase ovládla jeho manželka Eva. Na galavečeru zářila v rudých šatech s obřím rozparkem a neméně výrazným výstřihem... Kdo všechno se ještě na vyhlášení prestižní ankety blýskl?S přítelkyní Ivou dorazil sportovní lezec Adam Ondra, kterého trochu zaskočila vítězka Star Dance Veronika Khek Kubařová, jež mu při předávání ceny za sedmé místo vlepila pořádnou pusu.

Eva Krpálková ukázala, že svého manžela nosí všude sebou
Eva Krpálková ukázala, že svého manžela nosí všude sebou

Těhotnou manželku vyvedl asistent fotbalistů Slavie Jaroslav Köstl. Bývalá lyžařská hvězda Kateřina Neumannová zase ukázala svou dceru Lucii, která se proslavila při jejím legendárním triumfu na olympiádě v Turíně 2006.

S přítelem Petrem přišla tenistka Barbora Strýcová, rozvernou pózu předvedla partnerka cyklisty Jiřího Ježka. Prostě se bylo na co dívat, přesvědčte se sami v naší galerii!

Šilhavý, Vašut i Krpálkova nádherná manželka. Kdo nechyběl na vyhlášení Sportovce roku?

Sportovec roku Krpálek: Velký úspěch. Vánoce stráví s rodinou v Thajsku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud